• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Cı Fta Kullanma Klavuzu

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

aslankral Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam 9000 Ci Da Flash KaÇ .... Mbyte?
    IV. Sistem Özellikleri

CPU EMMA2LL(uPD61114) /166MHz Clock
    SDRAM 32 MByte
    FLASH Memory 4 MByte
    EEPROM 128 Kbit

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
    KaYaCaN*

Yorum yap

arkadaslar bu 9000xcam,aletin fiyati kac para acaba

saygilar

Yorum yap

yakında belli olur!Olay daha taze.biraz sabır!
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

9000 cı modelinin fiyatı 140, 150 $ arası değişiyor piyasada .
          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

mach1 hocanın yukarda verdiği kullanma klavuzunu açıp yapıştırmak istedim mesaj karekter sayısı yetmediği için dosya yarım çıktı o yüzden kaldırdım...

Yorum yap

bu arada kullanım kılavuzu indirilemiyor sanırım link olmuş

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı
                bu arada kullanım kılavuzu indirilemiyor sanırım link olmuş
                Link çalışmıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum yap

merhabalar arkadaşlar. benim cihazım 9000fta uydudan güncelleme diye menüsünde ne güncellenecek acaba... Eğer OTA bulunamadı derse. peki ne zaman diyecek))
                  Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

mustafa881 Nickli Üyeden Alıntı
                    merhabalar arkadaşlar. benim cihazım 9000fta uydudan güncelleme diye menüsünde ne güncellenecek acaba... Eğer OTA bulunamadı derse. peki ne zaman diyecek))
                    9000 serisi ilerde uydudan yazılım guncelleyebilecek ama su an bu ozellik aktif degil ..

Yorum yap

ya arkadaşlar şu kullunmaz klavuzu cihazın içinden çıkandan farklı bir şeymi eğer farklı se link ölü lütfen bir el atın
                      next 2000 cis super plus ,çift 120 çanak ,x dream modül , yasal dt ,vestel cw 3001

Yorum yap

yaa beyler belki yeri burası değil ama ben bir türlü anlıyamadım... ürünümü yeni aldım.. next ye 9000 fta hiçbir şifreli kanalı izleyemiyorum... bunu nasıl ayarlıcamm... bana yardımcı olabilecek biri varmı.... ne yapmamam gerekiyor... ürüne yazılımmı atmalıyım yada hangi yazılımı atmalıyım bişmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

dokuzharf_9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yaa beyler belki yeri burası değil ama ben bir türlü anlıyamadım... ürünümü yeni aldım.. next ye 9000 fta hiçbir şifreli kanalı izleyemiyorum... bunu nasıl ayarlıcamm... bana yardımcı olabilecek biri varmı.... ne yapmamam gerekiyor... ürüne yazılımmı atmalıyım yada hangi yazılımı atmalıyım bişmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim...
                          emu kusmından en son emu yu yüklemelisin. birde makinede bilgi kısmınday ken 1973 yaz yukarıdaki bilgi yazısı yeşil olacak.işte o zaman emu etkin olmuş olacak. bu sitede herşey mevcut biraz araştırırsan bulacaksın
                          Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

makinede bilgi kısmından emuyu aktif hale getirdim ama açmıyor şifreli kanalları.. enson emu derken... en son softcam filanmı yükelmeliyim.. ben bunlardan anlamıyorum dha iki gün oldu alalı.. bakalım ne yapcamm...

Yorum yap

acil yardım next 9000

aletin hafıza ayarlarından reset attım hersey altust oldu analamadım ya.abi acil kullanım kılavuzu lazım . cunku bu alet hotbird de 750 kanal buluyor.fakat benim istedigim kanallar saudi1 ve saudi2 kanallarını bulamıyor.internetteki her turlu frekansı denedim.ayarları tutturamıyorum.12654 / 27500 genel frekansında arama yapıyorum .ama yine bulamıyorum. kafayı yicem yaaa:help::help:

Yorum yap

next ye 9000fta servere nasl bağlanıyor cevap için teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X