• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-4000 Plus Receiver

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bi arkadaş almış ayarlamak için yardım edeyim dedim bir saat uğraştım otamatik arama 40-50 dakka sürüyor 50 -60 tane kanal buluyor şebeke arama çalışmıyor
    cıkmayan frekansları tek tek manuel yüklemek lazım yazılım atmak için giriş yok küçük olması taşıma da pratiklik sağlıyor ama kullanımı zor

Yorum yap

muzo izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bi arkadaş almış ayarlamak için yardım edeyim dedim bir saat uğraştım otamatik arama 40-50 dakka sürüyor 50 -60 tane kanal buluyor şebeke arama çalışmıyor
      cıkmayan frekansları tek tek manuel yüklemek lazım yazılım atmak için giriş yok küçük olması taşıma da pratiklik sağlıyor ama kullanımı zor
      aynen katılıyorum arkadaşa
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

arkadaşlar frekanslar ellede olsa çok iyi ve hızlı bir alet, evde 9000 fta'da var ve kendisine hız açısından fark atmış durumda, çok az enerji harcıyor artı çok kullanışlı, fiyat yönünden de müthiş şu anda 59 ytl teknosa'da...

Yorum yap

update işini kızılötesi yoluyla yapıyoruz ancak şu anda güncel yazılımı yok, edindiğim bilgilere göre merkezi sistem'de bazı sinyal sorunları yaşanabiliyormuş merkezi sistemi olupta alacakların dikkatine...

Yorum yap

menusu fransda bulunan fransiz markasi olan metronic ile ayni ben bu cihazin menusunde kanal aramak ve kanallari siralamak icin atla karayi sectim bu cihaz icin daha iyi bir menu secilebilirdi...

Yorum yap

öğrenirsem yazarım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X