• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal gizleme ve açma resimli anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

metin73 Nickli Üyeden Alıntı
    Şifreyi bilmeden bu kadar bilgiyi ne yapacağız. Şİfre nedir?
    1234

Yorum yap

metin73 Nickli Üyeden Alıntı
      Şifreyi bilmeden bu kadar bilgiyi ne yapacağız. Şİfre nedir?
      Bu kadar bilgiyi bulan şifreyi haydi haydi bulur :ehehe:

Yorum yap

Paylaşım için teşekkürler.

Yorum yap

Ellerine saglık güzel anlatım

Yorum yap

Bilgi ve anlatim cok guzel, tesekkurler. Fakat sanirim yeni software'ler ile bir nokta guncellegini yitirmis. bende 2000 cx super plus var. Gizleme ozelligini aktif etmek icin help tusuna (mavi tus) basin deniliyor fakat o tus sifre tipi secmek icin aktif. Onun yerine kayit tusuna basildiginda gizleme aktif ya da pasif yapilabiliyor. PS:standart uzaktan kumanda kullaniyorum.

Yorum yap

bdemircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bilgi ve anlatim cok guzel, tesekkurler. Fakat sanirim yeni software'ler ile bir nokta guncellegini yitirmis. bende 2000 cx super plus var. Gizleme ozelligini aktif etmek icin help tusuna (mavi tus) basin deniliyor fakat o tus sifre tipi secmek icin aktif. Onun yerine kayit tusuna basildiginda gizleme aktif ya da pasif yapilabiliyor. PS:standart uzaktan kumanda kullaniyorum.
              Güncelliğini yitiren birşey yok dikkatli okursanız help tuşu eski yazılımlarda ise mavi tuş yazıyor

.Menü/liste düzeninde iken help tuşuna basarak (eski yazılımlarda mavi renkli tuş)şifreyi giriyoruz.
              yani cihazınızda eski yazılım varsa sizinki mavi tuş olabilir demek eski yazılımlarda bu görevi mavi tuş yapıyordu.

Yorum yap

ben bunların hiç birini yapmıyorum seyretmeyecegim zaman lnb ayarlarını degiştiriyorum hafızaya alıyorum yabancı kanalların üzerinde gelindiginde çihazda sinyal yok yazıyor sorarlarsada uydu bozulmuş ondan yayın gelmiyor diyorum.

Yorum yap

muco2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ben bunların hiç birini yapmıyorum seyretmeyecegim zaman lnb ayarlarını degiştiriyorum hafızaya alıyorum yabancı kanalların üzerinde gelindiginde çihazda sinyal yok yazıyor sorarlarsada uydu bozulmuş ondan yayın gelmiyor diyorum.
                  O da bir çözüm yolu..:ehehe:
                  Forum Kuralları

Yorum yap

muco2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Demokrasilerde çareler tükenmez

Yorum yap

demek istedigm de tam bu. help tusu diye bir tus kumandada yok. mavi tus ise dediginiz gibi eski yazilimlarda gecerli. bahsettiginiz help tusunun "kirmizi kayit tusu" oldugunu anlamam denene yanilma ile biraz uzun sürdü. boyle guzel bir dokumanda bunun da acik olmasi gerekir diye düsünüyorum. anlatmak istedigim buydu.

bigalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Güncelliğini yitiren birşey yok dikkatli okursanız help tuşu eski yazılımlarda ise mavi tuş yazıyor

yani cihazınızda eski yazılım varsa sizinki mavi tuş olabilir demek eski yazılımlarda bu görevi mavi tuş yapıyordu.

Yorum yap

bilgi için teşekkürler

Yorum yap

bdemircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          demek istedigm de tam bu. help tusu diye bir tus kumandada yok. mavi tus ise dediginiz gibi eski yazilimlarda gecerli. bahsettiginiz help tusunun "kirmizi kayit tusu" oldugunu anlamam denene yanilma ile biraz uzun sürdü. boyle guzel bir dokumanda bunun da acik olmasi gerekir diye düsünüyorum. anlatmak istedigim buydu.
                          Ok yeni kumandadan bahsediyorsunuz o zaman kırmızı noktalı tuş diyede ilave yapalım

Yorum yap

yeni yazılım çıkacakmı acaba dp cıs süper plusa?

Yorum yap

teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık.

Yorum yap

çok güzel anlatmışsın teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X