• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox 500 s plus yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox 500 s plus yardim

selam arkadaslar yarin dreambox 500s plusum geliyo kismetse ilk defa linuxlu makina kullancam almanyada yasiyorum ben ve 190 euro aldim burda orjinal makinayi simdi soracagim soru makina eve takicam ilk basta ne yuklemem lazim ben burda premiere vs vs bakmak isitiyorum hangi programi neyle yukleyecem sonra ikidie birrde dreamboxu her yeni sifrede veya programda sokup gene rs 232 programi yuklemem lazim yoksa baska yolu varmi odamda wirles internet ve 4 portu var bunlarin portan ethernetine baglaycam dreamboxun yani acemiyim ne yapmam lazim tsk

arkadaşım hayırlı olsun güle güle kullan ilk önce dreambox unu internete bağla ayarlarını yap, öncelikle bu iki proğramı bilgisayarına kur bunlar sana çok lazım olacak( FlashFXP_34_Setup ve flashwizard ) internet ayarlarını yaptıktan sonra flashwizard ile cihazazına Gemini_0430_DM500 burdaki imageyi yükle sorunularına cevap olacaktır bunu yükleyince cihazını elektrikten kes tekrar tak işlem tamamdır, ondan sonrasını cihazı karıştırarak ve forumu takip ederek öğrenebilirsin.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X