• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DreamBox ta istenmeyen kanalları silme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DreamBox ta istenmeyen kanalları silme

Arkadaşlar elimde bir dreambox 500 var itemedigim kanalları silemiyorum sadece buketlere mudahale edebiliyorum eger yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

ozan_9191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde bir dreambox 500 var itemedigim kanalları silemiyorum sadece buketlere mudahale edebiliyorum eger yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    evet sade buketlere mudahale edebilirsin kendine göre bir kanal listesi hazırla ve çihaza yükle ancak bu şekilde yapabilirsin.
    ben kendime favori kanal listesi yaptım seyrettiklerimi oraya topladım bu şekilde kolayını buldum.

Yorum yap

dreambox edit programı var onunla yapacaksın

Yorum yap

ozan_9191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kanalları sildikten sonra açma kapama tuşuna uzun süre basınca çıkan meüden (Kapama/Hazır Bekleme Durumu Menüsünden) ''şimdi yeniden çalıştır'' yapınca siliniyor.

Yorum yap

dreambox kanal düzenleme yapamıyorum 1 haftadır hayatımda böyle işkence görmedim dreamboxedit programıyla yapayım dedim onda kanalları göstermiyor lütfen yardım edin bu yazılımı yazan herhalki kafası ayıkken yazmış olacak

Yorum yap

premier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            evet sade buketlere mudahale edebilirsin kendine göre bir kanal listesi hazırla ve çihaza yükle ancak bu şekilde yapabilirsin.
            ben kendime favori kanal listesi yaptım seyrettiklerimi oraya topladım bu şekilde kolayını buldum.
            su sekilde sile biliriniz ama malesef tek tek oluyor.
            listeyi ac silmek istedigin kanalin üzrine git ,menü dügmesine bas orada yeni bir sayfa acar orada sile tikladimi kanal silinir. saygilar

Yorum yap

arkadaslar sılme , duzenleme gıbı seyler en rahat dreambox edıtle olur ...
              receıver uzerınden sadece buketlerdekılerı sılebılırsınız yada duzenleme yapabılırsınız ...

Yorum yap

merhaba var olan kanalları silip yeniden tarama veya aktarma yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ,yeni kanal listesini nereden temin edebiirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X