• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Download surf olayı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Download surf olayı

Ya ilk başta yeri burasımıdır bilmiyorum yanlış yere konu açtıysam affola ben şunu soracaktım ben uydu bağlantısı kurmak istiyorum pc ye bu bağlantı ile internette aynı şekilde dolaşıp downloadu yapabilirmiyim illa bi adsl abonelik olması lazımmı bi açıklarsanız sevinirim eğer download imkanımız varsa bunu hangi hız aralıklarında yapıyoruz mesela rapidden dosya indirmek istesem indirebiliomuyum vs...

kardaş sen olayın mantığını anlamamışsın.
    Uydudan download denilen şey, havada uçuşan dosyaları yakalamaktır.
    upload yoktur yani bir linke tıklama, istek belirtme, vs vs.

Adsl madsl'ye falan ihtiyaç yok. 1.6-2 Mb ile indiriyor bu aralar, yani 2048 kb ile... Ama ne bulduysa indiriyor, sen sadece indirilenlere müdahale ediyorsun, indirmek için seçim yapamıyorsun.
    Aslında akşama kadar bağlı kalsan bir iki işe yarar program çıkıyor.

bugün bağlanamadım nedense. Yani türksat'tan download yapmıyor galiba.

Yorum yap

ss2 var ve progdvb7.7.3 kullanıyorum bunu nasıl yaparım daha önce birileri bahsetmişti ama bu konuda açık bi bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk

Yorum yap

seyis52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ss2 var ve progdvb7.7.3 kullanıyorum bunu nasıl yaparım daha önce birileri bahsetmişti ama bu konuda açık bi bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk
        skygrabber programını kullanacaksın.
        server4pc açık olacak
        setup4pc'ye satgate'in değerlerini gireceksin.
        en önemli nokta pid'ler. Bunları girmezsen indirme yapmaz
        yazdıklarımın hepsiyle ilgili nette bilgi bulabilirsin.

Bir haftadır satgate'ten sinyal alınmıyor galiba. Yoksa sadece bende mi yok bilmem.

Yorum yap

Artık sinyal var

satgate sinyal geldi.
          download ok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X