• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreabox 500s auto key güncelleme varmı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreabox 500s auto key güncelleme varmı?

arkadaşlar baya karışık bir cihaz hala çözemedim, şimdi INXTC kanalı cw keyleri verildi bunları pc den var/keys dosyasına attım ama malesef açılmadı.ayrıca adsl bağlantısını yaptım bu cihazlarda ethernet üzerinden oto güncelleme yapılıyormu?cihazda gbox-cccam-2.0.4-cccam-2.0.4/newcs-1.31-common interface kurulu hepsini denedim malesef açılmıyor buna ne yapabilirim,diğer polsat-tps-multivizyon v.s açık seyrediyorum.şimden yardımlar için teşekkürler.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

bu sorunuda kendim hallettim.konuyu silebilirsiniz arkadaşlar.
    dreambox 500s

Yorum yap

iyide nasil? hal ettin onuda yazsaydin tüm arkadaslarda bilgilenirdi!!

Yorum yap

kamil kardeşim öncelikle cihazı yeni aldığım için neler olduğunu tam anlamıyla bilmiyordum ama cihazı kurcalamaya başlayınca ve forumları takip edince çok şeyler öğrendim.örneğin mavi tuşa basınca oto key ubtede var,yada hackey proğramını yükleyince ondada auto ubtede var.umarım anlatabilmişimdir.
        dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X