• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Köpeğe kırmızı kart!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Köpeğe kırmızı kart!

Köpeğe kırmızı kart!

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde okullar arası futbol maçında hakem, sahaya giren köpeğe kırmızı kart gösterdi.

Metin Oktay Stadı'nda Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu ve Fatih İlköğretim Okulu arasında yapılan maçın 25. dakikasında sahaya köpek girmesi
    üzerine futbolcular kaçmaya başladı. Oyunu durduran hakem Erol Selamet, sahada karşı karşıya kaldığı köpeğe kırmızı kart gösterdi.

Selamet, 0-0 devam eden maçın 25. dakikasında futbolcuların bir anda ''köpek var'' diyerek panik halde koşuşturmaya başladığını belirtti.

Çocukların telaşını önlemek ve korkularını azaltmak adına düdüğünü uzun aralıklarla çalarak köpeğin dikkatini üzerine çekmeye çalıştığını ifade eden Selamet,''Köpek düdük sesini duyunca aniden durdu, aramızda yaklaşık 5 metre mesafe vardı. Gerilen havayı yumuşatabilmek adına göz göze geldiğim köpeğe
    kırmızı kart gösterdim. O da kartın anlamını biliyormuş gibi arkasını dönüp sahayı terk etti''
    dedi. :ehehe::ehehe::ehehe::ehehe:

Köpeğin sahayı terk etmesinin ardından hakem atışıyla kaldığı yerden devam eden maçı Fatih İlköğretim Okulu 2-1 kazandı.

Öte yandan, hakem Erol Selamet, daha önce Kocaeli 2. Amatör Küme'de oynanan bir maçta kramponu sıktığı için oyundan çıkmak isteyen futbolcuya kendi
    kramponlarını vererek oyuna devam etmesini sağlamıştı.

AA

bazı futbolcular hakemin gırtlağına sarılıp bu ülkeyi terk ederim cinsinden abukluklar yaparken bu köpeğin ardını dönüp gitmesi bence çok manidar
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Kurallar geregi direk kırmızı kart gösterilmişse 2 maç,sarıdan kırmızıya dönmüşse 1 maç ceza alır.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sonuçta hakem saha içinde olan herşeye hükmeder e kırmızıyıda kopeğe gosterir kimsenınde gıkı çıkmaz

Yorum yap

hahahaha ellerine sağlık kanka...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

daha neler arkadaşlar bir bunu duymamıştım ama normaldir burası gariplik ler ülkesi türkiye herşey normaldir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X