• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultrada iki ayrı newcamd 2 hesabını nasıl kullanırım?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultrada iki ayrı newcamd 2 hesabını nasıl kullanırım?

9000 ultrada iki ayrı newcamd 2 hesabını nasıl kullanırım?ekleme fonksiyonu var mı yoksa her seferinde bilgileri değiştirmem mi gerekiyor?yardımlarınızı
    DREAMBOX 500 S
    WHYBE ÇANAK ANTEN

16 adet girebilirsin sadece izlerken 1973000 le değişticeksin o kadar.
    şifrelerin açık olduğu bir dünya için...

Yorum yap

fikret18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sağolasın...
      DREAMBOX 500 S
      WHYBE ÇANAK ANTEN

Yorum yap

fikret18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaş newcm2'yi soruyor 2'de de olabiliyormu ? ben bunu bilmiyordum ...!!!!:toplu:

Yorum yap

ya bi ara mach1 hoca yeni bi yazılımdan bahsetmişti.bu yazılımla kaç tane server varsa hepsine birden bağlanacaktı ve hangi kanaldaysan onu veren serverla izleyebilecektin.ama ne oldu bilmiyorum.mach1 hocada ortalarda yok.artık hayırlısı olsun.ne diyelim.

Yorum yap

seorpia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ya bi ara mach1 hoca yeni bi yazılımdan bahsetmişti.bu yazılımla kaç tane server varsa hepsine birden bağlanacaktı ve hangi kanaldaysan onu veren serverla izleyebilecektin.ama ne oldu bilmiyorum.mach1 hocada ortalarda yok.artık hayırlısı olsun.ne diyelim.
            bukonuyla ilgili olarak bir bilgim yok ama umarım boyle bişey vardır bu benı mutlu eder

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X