• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TD'ye USB Hup , Wireless , USB Flash Disk ve HDD Takılması

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TD'ye USB Hup , Wireless , USB Flash Disk ve HDD Takılması

Triple Dragona 4 lü USB Hup takılarak aynı anda Wireless adaptor, Flash Disk ve HDD takılmış resimleri.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

başka modifiye yolları yokmu eline sağlık

Yorum yap

var var hele bir bitsin devamı gelecek
      klavye takmayıda unuttum
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

abi ellerine sağlık.

Yorum yap

güzel olmuş ellerine sağlık bir de şu wrilles adaptörü bulabilseydik daha güzel olucaktı. çok şükür imdadımıza access point yetişti
          Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

slm arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz bende bir dizüstüm var ama version atılmıyor rs232 den usb ye ceviren kablomda var ama programım yok yani cevrim yapamıyorum nasıl yapılacagını bilen varmı ve nasıl yapılır .....

Yorum yap

Üstatlar yeni bir usb aldım bunu dragon toll ile var bölümünü usbye bağlamak istiyorum nedeni ise hdd yavaş başlayıp takılmalar yapması Ayrıca explorer eklentisi yüklemek istiyorum forumda aradım ama bulamıyorum bu konuda forumda yardımcı olabilecek bir link varmıdır..
              Saygılar

Yorum yap

Üstatlar usb yi dragon toll ile var bölümünü usbye bağlamak istiyorum nedeni ise hdd yavaş başlayıp takılmalar yapması Ayrıca explorer eklentisi yüklemek istiyorum forumda aradım ama bulamıyorum kulandığım image extreme 3.2 bu konuda forumda yardımcı olabilecek bir link varmıdır..
                Saygılar

Yorum yap

Alttaki linkte olan httpd eklentisini indirerek dene.Bazı bölümler çalışmaz ama usb formatlama ve var'ı usb ye aktarma çalışıyor olabilir.Uzun zamandır kullanılmıyor.
                  http://members.lycos.co.uk/extremeipk/

Yorum yap

nexttede olsa süper olur süper serilerde imkenı yokmu içini açsak
                    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X