• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 PVR 5.11.2007 Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hocam ellerine sağlık, ama ben bu cihazı öncelikle kayıt yapmak ve kayıtlarımı seyretmek için aldım. oysa bu son yazılımda da eski kayıtları seyredemiyorum kayıt menüsünden çıkınca donuyor ve ancak cihazı arkadan kapatmak suratıyla cihaz tekrar açılabiliyor. Tek isteğim kayıt yapabilsin, oynatabilsin ve epg den dolayı zırt pırt donmasın ama bunu hiç bir yazılımla sağlayamadım. yazık verdiğim dünya kadar parama. Bu cihaz nexte hiç yakışmıyor üstelik en pahalı cihazları da bu.

Yorum yap

yazılım için teşekkürler...
      İyiler Mutlaka Kazanır...

Yorum yap

yazılım için teşekkürler mach1 hocam

Yorum yap

Teşekkür Ederiz Hocam...
          Next 9000 Ultra Pvr --- Skystar
          :manga:2 pcı

Yorum yap

nhalit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam ellerine sağlık, ama ben bu cihazı öncelikle kayıt yapmak ve kayıtlarımı seyretmek için aldım. oysa bu son yazılımda da eski kayıtları seyredemiyorum kayıt menüsünden çıkınca donuyor ve ancak cihazı arkadan kapatmak suratıyla cihaz tekrar açılabiliyor. Tek isteğim kayıt yapabilsin, oynatabilsin ve epg den dolayı zırt pırt donmasın ama bunu hiç bir yazılımla sağlayamadım. yazık verdiğim dünya kadar parama. Bu cihaz nexte hiç yakışmıyor üstelik en pahalı cihazları da bu.
            arkadaşım benim eski kayıtlarım vardı ve yeni yazılımı yükledim önceden kaydettilerimi sorunsuz olarak izleye biliyorum bende bir sorun yok bence hoş bir yazılım olmuş saygılar
            next 9000 ulltra pvr motorlu çanak

Yorum yap

nhalit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yazılımı attıktan sonra mutlaka cihazı resetleyip, tekrar kurmanız gerekir. Sanırım sizin donma probleminiz bu yüzden.

Yorum yap

sayın mach1 hocam yazılım için çok teşekkürler saygılar sevgiler
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

elınıze sağlık tskler.

Yorum yap

arkadaşlar şu saate kadar uğraştım ama yazılımı yükleyemedim. uyduyu kapatıp açıyorum ama hiç bir işlem başlamıyor. yazılım yüklenmiyor.
                    ilk yükleme denememde flash ı 4 - boot u 2 seçtim. yükleme yapmadı. sonra düzelttim bootu 1 yaptım. bu arıza yapmasına sebep olur mu ?
                    defalarca denedim. 2. bilgisayara bağladım başaramadım... bundan önceki yazılımların hiç birinde sorun yaşamamıştım. lütfen yardım.
                    At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

yine olmamış yapılan kayıtlar izlenemiyor
                      kayda basıyorsunuz başlıyor bi güzel
                      fakat mavi ekranı kaldırınca anında donuyor cihaz
                      yeter yaw bıktım bu cihazdan
                      yarın ilk işim tüketici haklarına gidip şikayette bulunup para iadesi talep edicem...

çalışmayan cihazı ne hakla piyasaya sürerler anlamadım...

Yorum yap

PVR'ye Tps Auto Yazılımı Ne Zaman Çıkacak Bilgisi Olan Arkadaşım Varmı ?.....
                        Next 9000 Ultra Pvr --- Skystar
                        :manga:2 pcı

Yorum yap

arkadaşım senin gibi beklemedeyiz, inşallah çıkar
                          M3d+M3d Combo Super
                          VU+Ultimo
                          Gigablue HD QUAD PLUS
                          T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...