• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TOPFİELD 5200CI YI goldmaster gm9400vci CEVIRDIM BILGI LUTFEN MENU KONUSUNDA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TOPFİELD 5200CI YI goldmaster gm9400vci CEVIRDIM BILGI LUTFEN MENU KONUSUNDA

Topfİeld 5200 Ci Yi Golmaster 9400vci Ye Cevirdim Emu Ve Tps Yi Yukledik Ama Otamatik Olarak O Almis OlduĞum Sİtedeki Frekansi Bulmuyor Manuel Olarak Ben Ekledim 10873 V 27500 Ok Tusuna Basiyorum Ama O Frekansi Kaydetmiyor!!!ne Yapmaliyim?cİhazim Topfİeld5200ci YuklediĞim Verdiyon Goldmaster9400vci Ve Kumandam Eski Islevini Yapmiyor Frekansi Nasil Kaydetcem?

orcunakdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topfİeld 5200 Ci Yi Golmaster 9400vci Ye Cevirdim Emu Ve Tps Yi Yukledik Ama Otamatik Olarak O Almis OlduĞum Sİtedeki Frekansi Bulmuyor Manuel Olarak Ben Ekledim 10873 V 27500 Ok Tusuna Basiyorum Ama O Frekansi Kaydetmiyor!!!ne Yapmaliyim?cİhazim Topfİeld5200ci YuklediĞim Verdiyon Goldmaster9400vci Ve Kumandam Eski Islevini Yapmiyor Frekansi Nasil Kaydetcem?
    o tp icinde vardırda ondan 12731v3333 yaz manuel yaz nit taramayı ac bulmadıgı kanalları tarar tpleri son rakkamını bir eksik bir fazla yaz o zamanda olur
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ilk önce cihazı fabrika ayarlarına dönder.sonra bütün kanalları manuel olarak sil daha sonra kanal arama ya gir turksat ve avrupayı şebeke arama yaptır olay tamamdır. çıkmayan bütün kanallar gelir. kolay gelsin

Yorum yap

Merhabala Bende Topfield F4000fi 1.12loaderle Kendi Bin Dosyasin Bilgisayarla Yukluyorm Getmiyor Acaba Nerde Hata Yapiyorum Yardimci Olursaniz Sevinirim.

Yorum yap

slm hayırlı isler topfield 5200 cı var elimde ben bu cıhaza yazılım bulamadım ustalar mumkunse bir yardım sımdıden tşk
          sistem bilgisi 581

Yorum yap

yazılım BURADA

Yorum yap

lider_46tvdoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm hayırlı isler topfield 5200 cı var elimde ben bu cıhaza yazılım bulamadım ustalar mumkunse bir yardım sımdıden tşk
              sistem bilgisi 581

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X