• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

skystar3 yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• skystar3 yardım

arkadaşlar skystar3 almayi düşünüyorum şuan bir süreliğine Ankara'dayım Ankara bayilerinin nerdede olduğunu bulamadım bilen varsa yardımınız için teşekkürler

ben skystar3 2.0 usb siparişi verdim bugun.160 liraya aldım internet üstünden.8 taksite böldürdüm.bilmiyorum iimi kötümü yaptım inşallah kullanmayı becerebilirim.
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı
      ben skystar3 2.0 usb siparişi verdim bugun.160 liraya aldım internet üstünden.8 taksite böldürdüm.bilmiyorum iimi kötümü yaptım inşallah kullanmayı becerebilirim.
      dostum güle güle kullan çok iyi yapmışsın fiatta normal
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum güle güle kullan çok iyi yapmışsın fiatta normal
        teşekkür ederim güzel dileğin için...hmm bu konuda acemi olduğumu belirtir başını sıkca ağrıtacağımı ilave ederim.selamlar :toplu:

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          teşekkür ederim güzel dileğin için...hmm bu konuda acemi olduğumu belirtir başını sıkca ağrıtacağımı ilave ederim.selamlar :toplu:
          Dostum elimdengeleni yaparım kolay gelsin selamlar
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Skystar 3 Ankara da Sebil bilgisayar da var.Akay caddesine yakın bi sokakta ama tam adresi bilmiyorum.Fiatıda 110 ytl civarında ben yeni aldım ama memnun değilim hiç bir proğram tanımıyor sadece prog dvb 2.72.8 de çalışıyor.Yalnız kaliteli bir kart frekanslar falan süper.Uydu üzerinden dowland yaparsan powerinstal kartı tanımıyor.Eski sistem dowland yapman lazım.dat olarak indiriyor.

Yorum yap

ateş100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Skystar 3 Ankara da Sebil bilgisayar da var.Akay caddesine yakın bi sokakta ama tam adresi bilmiyorum.Fiatıda 110 ytl civarında ben yeni aldım ama memnun değilim hiç bir proğram tanımıyor sadece prog dvb 2.72.8 de çalışıyor.Yalnız kaliteli bir kart frekanslar falan süper.Uydu üzerinden dowland yaparsan powerinstal kartı tanımıyor.Eski sistem dowland yapman lazım.dat olarak indiriyor.
              dostum kart henüz gelmedi.verdiğin bilgiler için teşekkürler.sana 2 tane sorum olacak cevaplarsan sevinirim.hotbirdde sinyal kalitesi nasıl acaba,bi de digitürk izlemek için hangi kart okuyucuyu almamı tavsiye edersin.selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X