• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Profİlo Pua7000

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Profİlo Pua7000

Arkadaşlar bu ürün profilonun hangi modelidir?

Arkadaşlar elimde çalışır durumda profiloya ait yukarıda gördüğünüz anakart var bu anakartın power devresi ve diğer soket bağlantıları mevcut değil.ben bu anakarta power uydurarak uydu yön ayarı yapmak için kullanmak istiyorum yanlız pcb de hiçbir teknik bağlantı yazmıyor,elinde şeması olan arkadaşlardan mümkünse şemasını bulamazsak elinde aynı cihazdan olan arkadaşlar soket pozisyon numaralarını ve bağlantılarını yazabilirlermi acaba konu hakkında yardımlarınızı beklemekteyim.(bu ürün profilonun hangi modelidir?)

tavsiye

söyledigin cihaz cok dandık yazılımı yok cok zayıf bir cıhaz kanal gecişleri yavaş sana tavsiyem ugraş maaaaa

Yorum yap

aynen öyle...

Yorum yap

ürünün modelinden emin değilim onun için resim ekledim resimden cihazın modelini çıkarabilirmisiniz?

Yorum yap

Bu kart 22v ile çalışmıaktadır.Ama hiç uğraşma sinyalleri bu kart ile zor bulursun çünkü sinyal algılaması çok yavaş ve zayıf
          kontrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar bu ürün profilonun hangi modelidir?

Arkadaşlar elimde çalışır durumda profiloya ait yukarıda gördüğünüz anakart var bu anakartın power devresi ve diğer soket bağlantıları mevcut değil.ben bu anakarta power uydurarak uydu yön ayarı yapmak için kullanmak istiyorum yanlız pcb de hiçbir teknik bağlantı yazmıyor,elinde şeması olan arkadaşlardan mümkünse şemasını bulamazsak elinde aynı cihazdan olan arkadaşlar soket pozisyon numaralarını ve bağlantılarını yazabilirlermi acaba konu hakkında yardımlarınızı beklemekteyim.(bu ürün profilonun hangi modelidir?)

Yorum yap

arkadaşlar sinyal seviyesi onemli değil zaten kazanç gostergesi bağlıyacam bana sadece frekans gırmek ıcın lazım eger elınızde şema vs.varsa yardımcı olunuz lütfen..

Yorum yap

pua 7000 ve ua150 yapı aynı bu tv de kullanılan model.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X