• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Opos Karti Sifirlama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Opos Karti Sifirlama

Arkadaşlar opos kartım var fakat sıfırlamak ve tekrardan yazmak istiyorum bir el atsanız sevinirim

Önemli: opos kart yükleme talimatı resimli ve türkçe... ( 1 2 3) burda hepsini anlatıyor.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=928 link bu
      Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

sorunum başka arkadaşlar iki tane opos var birinde yüklediğim kanallar açılıyor
        aynı dosyayı diğer karta atıyorum açmıyor atarken dosyaları hatada vermiyor
        kartı modül okuyor aynı bilgileri görüyorum fakat açmıyor bilmem anlatabildimmi
        dosyalar aynı modül aynı fakat kartlardan biri açmıyor

Yorum yap

muzlu loader ile erease yapıp diğer loader ile hexleri yazdırın sonra da güncel datı yükleyin olması lazım.
          Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

kardeş senin dediğin gibide yazddırdım muzlu loaderle yine aynı açmıyor
            ama diğer kart açıyor

Yorum yap

eğerki her iki kartada aynı dosyayı yüklediysen ve hiç bir hata vermeden yazdıysa ve denediğin modül recevier aynıysa demekki kartın biri bozuk.
              tabiiki kartları yazdıktan sonra denerken recevieri kapat diğer kartı tak öyle dene ...
              yine birinde açar diğerinde açmassa kesin kartının biri bozuk...
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

tamam bende aslında onu demek istedim diyelim bozuk bunu tamir etme imkanımız yokmu yardım edemezmisiniz

Yorum yap

muzlu ile erease edip diğer loaderla (carqt) ile yazdırmayı deneyin böyle yaptığınızda da olmuyorsa kartınız bozuktur.
                  Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X