• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultrada Emu Sistemini Açma Ve Kapatma Resimli Anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Ultrada Emu Sistemini Açma Ve Kapatma Resimli Anlatım

1-Menüden sistem bilgisine giriyoruz .

2-Sistem bilgisi yazısı siyah renk ise emu kapalıdır ve kumanda'dan 1973 tuşlayarak emuyu aktif hale getirebiliriz .

3- Sistem bilgisi yazısı yeşil renk ise emu aktif durumdadır kumandadan 1973 tuşluyarak devre dışı bırakabiliriz .

4-Herhangi bir kanal açıkken kumandadan Mute (ses kapatma tuşu) ve Exit tuşlarına basarak key tablosunu görebilir ve istediğimiz şifre türüne ait keyleri manuel olarak elle girebiliriz .

5- Görüldüğü gibi menüde istediğimiz yayın paketlerinin identleri mevcut hangi pakete ait keyleri girmek istiyorsak bu menüden yapabiliriz .

Konuyu sabit yaptım sonra eklersin resimlerini
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam birde burada da newcamd 2 bilgilerinin anlatımı var ultra bölümüne taşınması daha iyi olacak sanırım ;
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28050

saygılar..

Yorum yap

çok güzel olmuş yeni başlayaçak arkadaşlara yararlı olaçak kolay gelsin
        DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

eline saglık hocam bunlar birçok kişi için ilaç olack resimler teşekkürler

Yorum yap

anlatıma key tablosu da eklendi 1. mesaj güncellendi ;

saygılar..

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hocam birde burada da newcamd 2 bilgilerinin anlatımı var ultra bölümüne taşınması daha iyi olacak sanırım ;
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28050

saygılar..
              Konu, 9000 Ultra bölümüne kaydırıldı. Eline sağlık

Yorum yap

arkadaşım eline sağlık birkaç resim ekledim bunlarıda kullanırsan daha güzel olur daha net

Saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşım eline sağlık birkaç resim ekledim bunlarıda kullanırsan daha güzel olur daha net

Saygılarımla
                  Eline sağlık Muti resimler 1. mesaja eklendi.

Yorum yap

Resimli anlatımlar çok yarralı olmuştur. Bu örenklere birde Servr yaratmayla ilgili bir çalışma yaparsanız tam güzel olur
                    xxx_Dream

Yorum yap

dreamzaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Resimli anlatımlar çok yarralı olmuştur. Bu örenklere birde Servr yaratmayla ilgili bir çalışma yaparsanız tam güzel olur
                      arkadaşım bende şuan kart yok ama aldığım zaman söz onuda ayarlayabilirsem ekleyeceğim newcam3 yazılımından bahsediyorsun değilmi
                      saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                      ultra fan clup

Yorum yap

Newcamd2 çalışırken emu çalışıyormu?Ben çalıştıramadım acaba ben bir hatamı yapıyorum?
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

hocam bende bu cihazda neden key bölümü yok diyordum sayenizde hepsini öğreniyoruz emeğiniz için teşekkürler
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

şaring

şarıng olayını da bir anlaya bilsem cihazla ilgili hiç bir sorunum kalmayacak verilen lingdeki bilgilerin hepsini uyguladım fakat hiç bir değişiklik olmadı veya ben yapamadım gerçekten cihaz yüksek kapasiteli bu konuya benim gibi sadece kullanıcı olanların anlayabilmesi için biraz daha ağırlık verirseniz siz saygı değer hocalarımızdan rica ediyorum saygılar.
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam bende bu cihazda neden key bölümü yok diyordum sayenizde hepsini öğreniyoruz emeğiniz için teşekkürler
                              Cihazda key bölümü var.Sistem bölümünü 1973 le aktif ettikten sonra emu aktif olur.Key sayfasını görmek için mute + exit tuşuna basarsanız görürsünüz.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X