• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra/Pvr Newcamd1 Server Bilgileri Girme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selam beyler next 9000 ult ya yazılm attım ag ayarlıyarımıyorum.dhcp found fialed yazıyor.neden baglanamıyor.yardım ederseniz sevinirim.

Yorum yap

etemfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      selam beyler next 9000 ult ya yazılm attım ag ayarlıyarımıyorum.dhcp found fialed yazıyor.neden baglanamıyor.yardım ederseniz sevinirim.
      Ağ bağlantı ayarlarını kontrol et.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

cardshare.mt2.cx yazdım .IP numarasınıda görüyorum.çalışmıyor.şifre soran yere birşey yazmıyorum ondanmı acaba

Yorum yap

gayet iyi bir anlatım...
          Next Minix HD (maviş) + (Pembiş ydk) - Next 9000 Xcam Ultra (annemde), Next YE 8000 XCAM'a (emekli) ve Acer Predator'e sahip biri. Ayrıca biraz fanatik.

Yorum yap

ellerine sağlık iyi çalışma

Yorum yap

etemfb Nickli Üyeden Alıntı
              cardshare.mt2.cx yazdım .IP numarasınıda görüyorum.çalışmıyor.şifre soran yere birşey yazmıyorum ondanmı acaba
              şifre yeri boş kalacak arkadaşım daha sonra mach1 ustad şifreleneceğini söylemişti ne zaman şifreye geçerse barkot nosunu söyleyip şifremizi alıp izleyebileceğiz
              saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
              ultra fan clup

Yorum yap

etemfb Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşım ,öncelikle internet bağlantılarını,kablonu kontrol et.bunlarda sorun yoksa ip yi doğru alırsın.Sonra içeriye girince server adresleri yazılacak.
                dhcp found fialed yazısı ip alamadığnı gösterir.
                M3d+M3d Combo Super
                VU+Ultimo
                Gigablue HD QUAD PLUS
                T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

arkadaşlar bendede sürekli network not fonnd yazıyor nedenkaynaklanıyor ola bilir bir türlü kanalları açamadım sayğılar

Yorum yap

bağlantı hatası arkadaşım

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                    ultra fan clup

Yorum yap

teşekkürler kendi kendine düzeldi anlamadım

Yorum yap

resimler yenilendi

ultra fan clup

Yorum yap

acamiler ancak acemi işler çıkaranın dilinden anlar süper olmuş teşekkürler.

Yorum yap

birde resimler büyük olsaydı ya neyse teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar 9000ultra aldım servera bağlanamıyorum ip 192.168.168.100 bütün işlemleri yapıyorum başarısız diyor

Yorum yap

h.bayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                birde resimler büyük olsaydı ya neyse teşekkürler.
                                arkadaşım istedin resimi tıklayarak resimi büyütebilirsin
                                muti74 arkadaşa teşekürler resimleride yenilemiş çok güzel bir çalışma yapmış saygılar
                                DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X