• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharemax ile Next 2000 İNF ve X Serisi Card Sharing Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Dosyayı indirdik ama çalıştıramıyoruz

Yorum yap

ogun6128 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dosyayı indirdik ama çalıştıramıyoruz

spider share kullanın arkadaşlar.bu programla rahat çalıştırırsınız vede izlersiniz ayrıca kullanımı da çok basit.netten araştırın bulursunuz.kolay gelsin.saygılar.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

İndirme Linki yenilenmiştir...

ShareMax v5.5 Final.zip

Yorum yap

corro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İndirme Linki yenilenmiştir...

ShareMax v5.5 Final.zip
            sayın corro kardeş yükleme bitmeden virüs uyarı verip bağlantıyı kes diyor ve dolaysıyle yükleme yapılamıyor.kedi kullandığınız çalışır durumda saharemax varsa upload edip özelden gönderirseniz sevinirim
            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

arkdaşlar ben baya bi uzak kaldım bu uydu işinden en son bütün işlerimi yapıyordum ama unuttum diyebilriiz ilk olrak sahip olduğum Next YE 2000 SUPER X PLUS için hangi yazılımları seçmeliyim ikincisi bu receiver ile (FTA olduğunu unutmdan söyleyeyim) cardsharing yapılıyor mu forumda anlatımlar var programlarla ilgili ama ilk olrak cihazımı ne olduğunun bilmem gerekir sanırım. en önemlisi yazılım atarken hangi yazılmları seçmeliyim teşekkürler

Yorum yap

MPCS For Next Super plus,INF,X Plus

dosyanin icinde mpcs.server faylini txt dokument gibi acin icinde server bilgilerini kendi server bilgileri ile deyisib save tiklayin sonrada mpcs-0.8k-rc13m-i386-pc-cygwin faylina cift tiklayin shareni seyr edin kolay gelsin tum next 2000 modellerinde calisir supermax cihazlar dahil.

[reader]
                Label = cs357x
                Protocol = cs357x
                Device = SERVER,PORT
                Account = USER,PASS
                Fallback = 0
                Group = 1
                ReconnectTimeout = 20
                Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
                TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X