• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merkezi apartman sistemi+kendi sistemim yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merkezi apartman sistemi+kendi sistemim yardım

arkadaşlar oturduğum apartmanda merkezi sistemli türksat ve hotbird var ayrıca bende 120 lik çanağa aparat yardımıyla astra+eutelsat w3+sirius+thor
    kurmayı düşünüyorum(malzemeleri aldım beklemedeyim ) çatıdan gelen merkezi sistemle kendi kuracağım sistemi 0/12 v swıtch ile birleştirirsem 6 uydudanda sinyal alıp izleyebilirmiyim yardımlarınız için teşekkürler.....

evet izlersin doğru yapıyorsun cihazın içindende 0/12 v swıtch bu ayarı seçeceksin yeni ekleyeceğin uyudu için hepsi bu kolay gelsin...

Yorum yap

evet izlersin doğru yapıyorsun cihazın içindende 0/12 v swıtch bu ayarı seçeceksin yeni ekleyeceğin uyudu için hepsi bu kolay gelsin...
      cihazım next ye 2000 cıs super plus; 0/12 v swıtch ayarı nasıl seçiliyor

Yorum yap

sayın balnak aynı konuyu ben de turkeyforumda açtım.başka açanlarda var.bütün cevaplar
        0/12V switch kullanacaksın da kalıyor.teferruatlı bir şekilde anlatan kimseyi bulamadım.0/12V ayarı cihazın uydu ayarları bölümü LNB Disecqc ayarı sekmesinden girilip 0V/12V Kontrol kısmındaki off işareti on olarak değiştirilerek yapılır.kolay gelsin selamlar.
        Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X