• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Settinsleri manuel yükleme/kaldırma/seçme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Settinsleri manuel yükleme/kaldırma/seçme

Selamlar,
    Başta Fello ve Serkan hoca olmak üzere ustalardan yardım.
    Benim söyle bir düşüncem var. Ben kanal listelerini İnternetten Dreamset Edit programıyla Kingofsat listesinden günlük hazır yüklüyorum.
    TD More Menu içerisinde SETTİNGS İŞLEMLERİ başlığı altında bir pencere açıllabilirmi ?.
    Buradan share/dvb 2001 içinden seçeceğimiz (ayrıca burada şunu da sormadan edemeyeceğim, var bölümünü fazla şişirmeden birden fazla farklı isimde services.dat veya favourites.txt lisleri oluştumamız mümkün mü ?) ve daha önceden kaydettiğimiz Kanal ve/veya Favori Listlerini bilgisayardan aktarmadan veya tarama yapmadan manuel olarak kumandadan seçip yüklememiz / silmemiz ve bahsettiğimiz mümkün olabilir mi ?
    Ayrıca bahsettiğim Kingofsat sitesinden yukarıdaki işlemlere ilave olarak uydu kanal/favori listeleri güncellemesi (cihaz hangi uydulara bağlı ise Örneğin: Türksat ve/veya Hotbirt) yapılması mümküm olabilirmi ?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,

ilk bakışta teorik olarak bana mümkün görünüyor
    ama ustalardan alalım cevabı.
    saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X