• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Güvenlik Sistemleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Güvenlik Sistemleri

Bu siteden ürünleri görebilirsiniz...
    www.nextguvenlik.com
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Hocam simdiden yaziyorum , bu guvenlik sistemleri ile sizinle calisacagiz ... YAkinda somut gelismeler olur ...

Saygilarimla ...

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

mach1 hocam bişey söyleyeceğim ama ben mi satıyorum diyeceksin ama bence next'in güvenlik sistemleri çok pahalı sizin fikriniz nedir acaba. piyasada çok güvenlik sistemleri var neredeyse yarı fiyatına ben bi next satıcısıyım güvenlik sistemlerini dükkanımda satmak istiyorum ama dediğim gibi çok pahalı olduğu için açıkçası çekiniyorum. iyi günler hocam
      UZAY TİCARET
      ELEKTRONİK MARKET
      YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
      Pıoneer & SONY

Yorum yap

uzay_ticaret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mach1 hocam bişey söyleyeceğim ama ben mi satıyorum diyeceksin ama bence next'in güvenlik sistemleri çok pahalı sizin fikriniz nedir acaba. piyasada çok güvenlik sistemleri var neredeyse yarı fiyatına ben bi next satıcısıyım güvenlik sistemlerini dükkanımda satmak istiyorum ama dediğim gibi çok pahalı olduğu için açıkçası çekiniyorum. iyi günler hocam

ürün özelliklerini mukayese ettiğinizde yinede pahalımı acaba?
        http://www.nextturkiye.com/

Yorum yap

DeNiZCiLeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ürün özelliklerini mukayese ettiğinizde yinede pahalımı acaba?
          evet karşılaştırma yaptım yinede pahalı.
          UZAY TİCARET
          ELEKTRONİK MARKET
          YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
          Pıoneer & SONY

Yorum yap

güvenlik sistemleri zaman içinde oturup piyasada hakkettiği yeri alacak buna inanıyorum . bu arada Erol beyden ricam güvenlik sistemleri ile ilgili birime gerekli talimatı verirlerse ayrıntılı bir seminer için hazırlanıp sunumlarını yaparlar eğitici olduğu kadar kaynaştırıcıda olacaktır , bayi ve servisleri kapsayan bu şekil çalışmadan ben memnun olurum . çünki biz alt bayiler müşteri ile sıcak temastayız ve konuya hakim olma durumundayız , ayrıca satılan ürünlerin montaj garantili olması servisler tarafından montaj ve keşif çalışmasının yapılmasıda Türkiyede bir ilk olacaktır , müşteriye güven verir diye düşünüyorum .dolayısı ile bu konununda gündeme alınması araştırılması iyi olacaktır .teşekkürler .
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

yeni evime taşındım. çok uzun süre araştırdım. aynı özelliklerde yarı fiyatına işçilik dahil fiyatlar aldım.
              bencede next in güvenlik sistemi pahalı.
              At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

hangi ürünlerle karşılaştırma yaptınız ki pahalı olduğunu söylüyorsunuz...kablosuz alarm sistemi çok geniş bir kavram..bu yönde bir araştırma yaptıysanız eksik bir araştırma olmuş.ürünün teknik özelliklerini iyi biliyorsanız ve kurulumcuysanıs karşılaştırma yaptığınız ürün sayısı 1 veya 2 tane oldunuğunu göreceksiniz ,onunda fiyatı +/- 20 ,30 $ fark var...next te yakışır bir ürün, 1 yıldır araştırmalırm(katıldığım sertifikalı ürün tanıtım eğitimlerim )var sonucu next itavsiye ederim..ben ve müşterilerim gayet memnun..

Yorum yap

mach acil yardım

slm üstad dun next YE-KD416 DVR jart ve ccd kamera aldım kutu içinden cd si cıkmadı elım ayagımbaglı bekliyorum driver ve program yok kamerayı taktım hazır program yok bugun pazar kımseye ulasamıyorum bır sen varsın üstad internetten indiebılcegım bir adres link lazım.saygılar benden

Yorum yap

merhaba

simalyildizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    slm üstad dun next YE-KD416 DVR jart ve ccd kamera aldım kutu içinden cd si cıkmadı elım ayagımbaglı bekliyorum driver ve program yok kamerayı taktım hazır program yok bugun pazar kımseye ulasamıyorum bır sen varsın üstad internetten indiebılcegım bir adres link lazım.saygılar benden
                    lütfen www.nextguvenlik.com sitesinden dowload edin veya 0 212 444 3 666 dan 127 tuşlayın
                    Next&NextStar
                    Departman sorumlusu

Yorum yap

Next GÜvenlİk Sİstemlerİ

Selamlar ,

ben Next Güvenlik Sistemleri departman sorumlusu Murat BARUT. Buradan, [email protected] msn adresinden veya 0 212 444 3 666 nolu telefonumuzdan tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışacağız. Next in bu yeni departmanını siz iş ortaklarımız ve değerli müşterilerimizle geliştireceğimize, ülkemizde ve ulaşabildiğimiz her ülkede birlikte başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz.

Saygışarımla
                      Next&NextStar
                      Departman sorumlusu

Yorum yap

pahalı derken neye göre pahalı sadece para mı kalitemi sizin için önemli olan nextcam de 1mp kamera yı diğer sizin bahsettiğiniz markalarda 2mp kamerayla karşılaştırın gerçek fiat ortaya cıkacaktır

Yorum yap

geçenlerde 2mp kameraları doldurdum poşetlere test amaçlı aldım eve getirdim hepsi çöp gecesi berbat gündüz eh idare eder anolog tan dönme gibiler

Yorum yap

güvenlik ürünlerinde next gerçekten pahalı olduğu için siftah bile olmadı
                            yarı fiyatına kamera alıyorum ben

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X