• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next & Nextstar Fun Club

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar bende digital cihaz olarak ilk premier vardı sonra cay ocağınta 2000 YE digital analog vardı arkadaşın kanal gecişleri harikaytı ve almaya karar verdim.İlk olarak 2000 cı altım kedi gözü sonra fırtına 8000 xcam altım sonra 9000 cı altım son olarak 2000 cx süper plus altım NEXT TE BİNLERCE TEŞEKKÜRLER kaliteten ötün vermediği icin teşekkürler.
    CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

Benim ilk cihazım analog radix uydu alıcı idi. Çok uzun yıllar kullandım. Hatta digital çıktıktan sonra bile epeyce bir süre kullandım. Araya askerlik v.b. şeyler girince uzunca bir süre olaydan koptum. Sonra bir baktım benim analog olmuş çöp.
      Araştırıp taraştırdım. En iyi cihaz next . Çevrem bana elektronik cihaz konusunda çok güvenir. Kendim o sıralar alamadım ama benim önerdiğim ve next alan herkes çok memnun idi. Zamanı gelince de kendime 2000 cis super plus aldım. Umarım Hd ler çok zorlamaz da uzun süre kullanırım. Cihazımı çok seviyorum.:mzk:

Yorum yap

selam ilk cihazim kartrein marka analog bir cihazdi bir kac sene kullandim sonra digital söylemleri cikti gittim bir radix AD hem analog hem digital aldim sonra NOKIA Dbox II vardi taki TÜRKIYEDE bir arkadasimin evinde NEXT ile tanisana kadar NEXT 2000 cis bir ferrari NOKIA Dbox II kiyaslan 2 senedir kullaniyorum adi üzerinde SÜPER

SAYGILAR

Yorum yap

selam arkadaşlar herkese ilk dijital yayınlar çıkmaya başladığında 15 yayın vardı yumatu 8000 serisi almıştım ozaman sonraları yazılım verilmezoldu neztin 8000 x cam plsu aldım ve kitlenmeye başladı rahmetli babam bunu değiştir dedi ve nebu zırt pırt kitleniyo dedi ve 2000 xci plus aldım ve devam ettim ve ve hala devam ediyorum şuanki cihaz 2000 cis süper plus usb li ve çok memnunum

Yorum yap

bir iş seyahati dönüşüydü konyada bir müşteriye bayağı lnb satmıştım ve sn EROL YÜKSEL kenan bayağı fiyat kırmışın konyada müşterilere satış yapmışın diye takılmıştı bana hiç unutmuyorum yıllar önceydi ve next nerelere geldi
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

dükkanı kapatıp tatil için adaya geldigim 1996 yılında adaya dükkan açtıgım yıl tanıştım nextle ilk siyah analokla ve adaya tanıştırdım nextti 11 yıldır devamlı calışıyorum ben ve müşterilerim herkez memnun iyiki varsın next. onun sayesinde kafam dik ve müşterilerim mutlu nexti next yapan sizlersiniz deyerli arkadaşlar yazılımlarla devamlı arkasında oldunuz firmada malına sahip cıktı daha ne diyebilirimki bizlerde güvenerek sattık
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ben next 2000 cı plas kullanıyordun ve keşke değiştirmeseydim ye 2000 cıs süper plas aldım hiç memnun değilim çünkü resim kırma sınyal sonurunu yaşıyorum arkadaşımda aynı uyduyu aldı ve aynı sorun arkadaşımdada var ben ye2000 cıs süper plas tavsiye etmem

Yorum yap

ihtiyac nedeniyle gittim aldım iyi ki de almısşım
                  mukemmel bir cihaz 2000x cı plus

Yorum yap

Ben 2006 yılında Starbox5400 receiver alarak uydu konusuyla ilgilenmeye başladım.
                    Starbox5400'ü ve uydu forum sitelerinde koparılan yaygarayı herkes biliyordur.Benim için kötü bir başlangıç oldu.Bu receiverı 30.07.2008 tarihine kadar kullan(ama)dım.
                    Dsmart almayı düşünüyordum, araştırdım.Dsmart uyumlu cihazların kullanıcılar açısından dezavantajlarını araştırarak öğrenince bunları üreten firmalara (Dsmartın kuklası olduğu için) uydu forumlarında çok sitem ettim.
                    Ancak, araştırıldığında çok net görülen Türkiye'nin uydu receiverı kalite, ar-ge, satış, servis, yazılım desteği v.s. konularındaki açık ara farkıyla Next markasıdır.
                    Kullandığım receiver (mach1'e pm den danıştım) Next YE-2000 Süper Plus CIS.
                    Forumun üstadlarına özellikle Mach1 ve Tasarım'a biz amatörlere gösterdikleri ilgi ve seviyeli üslupları için çok teşekkür ederim.Next tercih etmemin en önemli sebeplerinden biride bu forumun varlığıdır.Devamı dileğiyle selam ve saygılarımla.

Yorum yap

aalikemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ben 2006 yılında Starbox5400 receiver alarak uydu konusuyla ilgilenmeye başladım.
                      Starbox5400'ü ve uydu forum sitelerinde koparılan yaygarayı herkes biliyordur.Benim için kötü bir başlangıç oldu.Bu receiverı 30.07.2008 tarihine kadar kullan(ama)dım.
                      Dsmart almayı düşünüyordum, araştırdım.Dsmart uyumlu cihazların kullanıcılar açısından dezavantajlarını araştırarak öğrenince bunları üreten firmalara (Dsmartın kuklası olduğu için) uydu forumlarında çok sitem ettim.
                      Ancak, araştırıldığında çok net görülen Türkiye'nin uydu receiverı kalite, ar-ge, satış, servis, yazılım desteği v.s. konularındaki açık ara farkıyla Next markasıdır.
                      Kullandığım receiver (mach1'e pm den danıştım) Next YE-2000 Süper Plus CIS.
                      Forumun üstadlarına özellikle Mach1 ve Tasarım'a biz amatörlere gösterdikleri ilgi ve seviyeli üslupları için çok teşekkür ederim.Next tercih etmemin en önemli sebeplerinden biride bu forumun varlığıdır.Devamı dileğiyle selam ve saygılarımla.
                      öncelikle cihazın hayırlı olsun next kullandığın için hiç pişman olmayacaksın

Yorum yap

next 8000 x-cam ile arkadaşım sayesinde tanıştım benim için o bir efsane. Fun card guncellenmeden bile takılı iken absat ve tps yayınlarını açıyordu menü grafikleri de çok güzel şu an 2000 cıs super plus kullanıyorum ama onun yeri başka .en büyük next başka büyük yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X