• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HTML Kodu kopyalama hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• HTML Kodu kopyalama hatası

Selam arkadaşlar,bazı sitelerde verilen HTLM kodlarını kopyalayıp pront page ile açtğımız index dosyamızın HTML bölümüne yapıştırdığımızda,kopyalanan kod değişiyor,bu nedenle açmıyor,nedeni ne olabilir,bu kodları değişmeden nasıl kopyalayıp yapıştırabiliriz.

saygılar:firca:

hangi kodlar değişiyor ? örnek verebilirmisin ..

Yorum yap

selam @organik81 hoca ,ben yeni bir bilgisayar aldım 3 haftadır kullanıyorum.
      çift işlemci,1024 ram,160 hdd .benim sorunum .pc,yi açarken,açıldıktan sonra ekrana :RTHDCPL.EXE-Geçersiz Sistem DLL Konum Değişikliği.

user32.DLL sistem DLL sinin bellekte konumu değiştirildi.uygulama düzgün çalışmayacak.konum değişikliği C\Windows\system32\HHCTRL.ocx DLL si Windows sistem DLL leri için ayrılmış bir adres aralığında bulunduğu için yapıldı DLL üreticisi ile yeni bir DLL edinmek için bağlantı kurunuz...

bu uyarıyı veriyo .bu açıln pencereye tamam diyorum ama her açılışında aynı uyarı penceresi açılıyo ,bunun çaresi nedir.yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar sorunu hallettik,windows sitesinden indirdiğimiz bir dosya ile ..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X