• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Eski 5000 CI TPS için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eski 5000 CI TPS için yardım

Arkadaşımın eski Next 5000 CI uydu alıcısı var.TPS izlemek için hangi yazılımları ve nasıl yüklemeliyiz.Siteyi gezdim ancak bu eski cihaza ait yazılanları anlayamadım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Cihaz bilgileri şöyle

Yazılım Versiyonu : 1.7 SSCI
    Donanım Versiyonu : Nov 07.2005
    Yükleyici : v001

Cihazın cipi MPA buna uygun yazılımı Dnupman5.3 loder ile BurnXNextRCU_Bin yazılımını yüklemeye çalıştım. herşey normal gitti ev sonunda failet hatası aldım. Kabloyu sök tak yaptım ama aletin ekranı kapkara Acaba ne oldu bilenler yardımcı olsun.Teş.

Keymaker 2.0 ile yeni next 5000 emu keys dosyasını cihaza rs 232 ara kablosu ile bilgisayardan yüklemen gerekiyor. Eğer etap etap nasıl yükleniyor dersen forumda mevcut.Teşekkürler.
    EN BÜYÜK BAŞKA BÜYÜK YOK

Yorum yap

nacis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşımın eski Next 5000 CI uydu alıcısı var.TPS izlemek için hangi yazılımları ve nasıl yüklemeliyiz.Siteyi gezdim ancak bu eski cihaza ait yazılanları anlayamadım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Cihaz bilgileri şöyle

Yazılım Versiyonu : 1.7 SSCI
      Donanım Versiyonu : Nov 07.2005
      Yükleyici : v001
      5000'ler için yeni tps au yazılımları henüz çıkmadı,şu an için güncel key atarak izleyebilirsiniz ancak...
      Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X