• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nokia 6230İ Flash bellek...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nokia 6230İ Flash bellek...

Sipariş etmiş olduğum Next 2000 cıs sp cihaz dün geldi ve kendim bizzat denedim.

Cihaz telefonu (6230İ) flash bellek olarak tanıyor. mp3 dosyalarını çalabiliyor ama resimde problem yaşadım deneme amaçlı kopyaladığım 5 adet resimden 1 tanesini görüntüleyebildi bu problemin resmin boyutlarıyla alakalı plabileceğini düşünüyorum.

Ne dersiniz?
    Windows XP Home Edition Service pack 2,
    İntel pentium 4 1,7 GHZ CPU,
    512 Mb DDR RAM,
    40 Gb HDD + 10 Gb HDD,
    64 Mb Nvıdia Geforce MX 4000 VGA,
    CD Rom, CD Writer,
    Fax-Modem, Ethernet,
    Next YE 2000 cıs super plus USB,
    SkyStar2 PCI Dıgıtal TV Kartı.

atax1976 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sipariş etmiş olduğum Next 2000 cıs sp cihaz dün geldi ve kendim bizzat denedim.

Cihaz telefonu (6230İ) flash bellek olarak tanıyor. mp3 dosyalarını çalabiliyor ama resimde problem yaşadım deneme amaçlı kopyaladığım 5 adet resimden 1 tanesini görüntüleyebildi bu problemin resmin boyutlarıyla alakalı plabileceğini düşünüyorum.

Ne dersiniz?
    Arkadaşım ben denedim ama bir şey çıkmadı yine deneyip sonucu yazarım.

Yorum yap

Arkadaşım sizin cihaz nasıl tanıdı ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız.Bende Usb kablosu ile takıyorum ama tık yok.

Yorum yap

Ne dersiniz?
        Arkadaşım sırf yazı yazmak olsun diyemi yazıyorsun anlamadım?Siz 6230İ cep telefonunu nasıl tanıttınız cihaza merak ettim.ben denedim tanımadı ve size 3defa burda ve bir defada kardeş forumda sordum ama cevap alamadım.

Yorum yap

Arkadaşlar;

Telefonun MMC kartını fat 32 ile formatladıktan sonra mp3 ve resim dosyalarını klasörsüz (çıplak) şekilde kopyaladım hepsi bu......
          Windows XP Home Edition Service pack 2,
          İntel pentium 4 1,7 GHZ CPU,
          512 Mb DDR RAM,
          40 Gb HDD + 10 Gb HDD,
          64 Mb Nvıdia Geforce MX 4000 VGA,
          CD Rom, CD Writer,
          Fax-Modem, Ethernet,
          Next YE 2000 cıs super plus USB,
          SkyStar2 PCI Dıgıtal TV Kartı.

Yorum yap

Arkadaşlar;

Telefonun MMC kartını fat 32 ile formatladıktan sonra mp3 ve resim dosyalarını klasörsüz (çıplak) şekilde kopyaladım hepsi bu......
            Arkadaşım siz MMC kartını değil 6230İ telefonunu gördü demiştinizde ben bunun için cevap bekledim.Heralde MMC kartıda Kart reader vasıtası ile görmesi lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X