• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 FTA ile DVD yi Birbirine Nasıl Bağlıyabilirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 FTA ile DVD yi Birbirine Nasıl Bağlıyabilirim

Arkadaşlar Next 9000 FTA Cihazımın Arkasındaki VCD scart girişine DVD mi bağlamak istiyorum.
    Bağlantıyı yapıyorum Fakat Herangi Bi Sonuç Alamadım Acaba Reciver dan Bi Ayarmı Yapmam Gerekli.
    Bağlantıyı Yaptıktan Sonra DVD yi Açınca Otomatik Görüntü Ekranamı Gelecek Yoksa Herhangi Bi İşlem Yapmam Gereklimi Çözemedim.

Yardımlarınızı bekliyorum

Herkeze İyi Çalışmalar

Ruhmuc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Next 9000 FTA Cihazımın Arkasındaki VCD scart girişine DVD mi bağlamak istiyorum.
    Bağlantıyı yapıyorum Fakat Herangi Bi Sonuç Alamadım Acaba Reciver dan Bi Ayarmı Yapmam Gerekli.
    Bağlantıyı Yaptıktan Sonra DVD yi Açınca Otomatik Görüntü Ekranamı Gelecek Yoksa Herhangi Bi İşlem Yapmam Gereklimi Çözemedim.

Yardımlarınızı bekliyorum

Herkeze İyi Çalışmalar
    Dvd nin skart kablosunu VCR ye takın Cihazınızı kumandadan Standby (Kırmızı ışık yanık yonum) konumuna alın DVD acın görüntü gelecektir ..

Yorum yap

İlginize Teşekkür Ederim. İyi Çalışmalar

Yorum yap

9000 FTA ile DVD yi Birbirine Nasıl Bağlıyabilirim

sevgili kardeşim mr memoya saygısızlık yapmayayım cevabı dogru ama eger tv nizin arkasında çift skart yeri varsa orayada direkt baglayım receıverinizide bu arada kullanabilirsiniz
        :mzk: :mzk: :mzk: :mzk: :mzk:
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Tabii TV Arkasında Scart Var Zaten Şu Anda O Şekilde Bağlı
          Fakat Ses Sistemini Devamlı değiştirmek Zorunda Kalıyordum.
          Ben Ses Sistemini Reciver a Takıpta Onun Üzerinden TV de İken TV nin Seslerini
          DVD de İkende DVD nin Seslerini Almak İçin Bir Cevap Almak İstemiştim
          Fakat Cihaz Kapalıyken Bu Nasıl Olcak Şimdi Onu Merak Ediyorum

Herkeze İlgilerinden Dolayı Teşekkür Ederim İyi Çalışmalar.

Yorum yap

bende uzun süre uğraşmıştım bit türlü bağlayamıyordum makineyi aldığım yere bile götürdüm ada bağlayamadı sonra fark ettimki makinenin arkasındaki skart yerleri 2000 cı plus makineminden farklı olduğunu anladım yani yerleri tersti diğer makineme göre şimdi sorunsuzca izliyorum tv tek skart girişi var dvd makineden alıyorum dvd açınca otomatik olarak çalışmaya başlıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X