• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Güzel Bir PSD

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Güzel Bir PSD

arkadaşlar PSD tamamen bana aittir basit ama güzel cevaplarınızı esirgemeyin..

http://dosyam.net/?id=isjfh2

virüs taramasından geçti ama siz gene de bir taratın

beyfendi silah psd olmayıptı başka bir psd ekleseydin daha çok can alıcı olurdu..

Yorum yap

silah oraya pek uymamış gibi görünüyor onun opacity den ayarlayıp belli belirsiz hale getriseydin daha iyi olurdu...

Yorum yap

Dostum şimdi indiriyorum saolasın

Yorum yap

arkadaşlar bn sadece bunuda kullanabilirsiniz dedim siz bunun kontrası ,le oynayıp kendinize göre yapabilirseniz eğer anlıyorsanız bunları yaparsınız ama isterseniz silahın önüne bir kişinin veya vurgulanmasını istediğiniz bir objeyi koyunda sonucun nasıl ortada olduğunu görün.örnek olarka ele alırsak matrix motifi de tek başına pek hoş durmaz ama screen modu ile çok hoş efektler oluşturulabilir böyle ezbere konuşmayın sadece biraz yaratılıcığınızı konuşturun

Yorum yap

wilius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar bn sadece bunuda kullanabilirsiniz dedim siz bunun kontrası ,le oynayıp kendinize göre yapabilirseniz eğer anlıyorsanız bunları yaparsınız ama isterseniz silahın önüne bir kişinin veya vurgulanmasını istediğiniz bir objeyi koyunda sonucun nasıl ortada olduğunu görün.örnek olarka ele alırsak matrix motifi de tek başına pek hoş durmaz ama screen modu ile çok hoş efektler oluşturulabilir böyle ezbere konuşmayın sadece biraz yaratılıcığınızı konuşturun

yok arkadaşım ezberden konuşmuyoruz, sitem etme grafik görselliği açısından görüş yazdık... teknik olarak silahın gerçek renkleriyle diğer objelerin renk uyumu sorunlu ondan dolayı; elbetteki herkesin bir hayal dünyası var ve ona yönelik eserler ortaya çıkar...

kolay gelsin...

Yorum yap

link ölü.
              satılık eski kasetler alıyorum ilgilisi varsa benle temesa geçsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X