• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XCAM Orion

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• XCAM Orion

Ilk basta herkese slm,
    son günlerde bu xcam modulda farkliliklar görüyorum
    2.041 p , new orion 3002, 3000 , 2041_1 modul k3 kart icin
    bunlarin aralarindaki farklik nedir aceba, hep ayri modulmü yoksa ayni modulmü sadece degisik yazilimmi ? Herbirinin ayri softcami var benim xcam orion chip 2.041p baska softcam atarsam olurmu veya yanlislikla atilirsa bi zarari varmidir?
    Simdiden bilgiler icin herkese tskler.
    :toplu: :toplu:

Cokmu zor bi sorumu sordum aceba . . . ? Gercekten bonu bilen yokmu ?

Yorum yap

hepsi aynı modül sadece yazılımlar farklı softcam orion yazanı atarsan olur sadece 3002 p için olan softcam KEYFILE olarak çıkıyor...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Kenan kardes ilgin icin ilk basta sagul.
        Anladigim kadariyla yani benim Modul u 2.041 p yeni yazilim atabilirim, atarsam veya atmaya kalkarsam hangisini atmam lazim ? 3000 ?
        Ve 3002 neden olmaz uyumlu degilmi benim Modula yoksa softcam keyfile olarak cikiyor diyemi ? Bu keyfile i baska programla cevirme imkani yokmu ? Okadar programlar var iken cevirip sonra uzantisin uyumlu olarak hafizaya alipta sonra atsak olmazmi ?

Yorum yap

son yazılımı 3002 onu yükle 2-3 günde keyfile dosyası çıkıyor keyleri keyfile editör ilede düzenleyebilirsin..

Yorum yap

gokcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            son yazılımı 3002 onu yükle 2-3 günde keyfile dosyası çıkıyor keyleri keyfile editör ilede düzenleyebilirsin..
            tsk bende bunu bilmek, ögrenmek istemistim,deneyecegim.

kay: kay: kay: kay:

Yorum yap

Gokcan kardes yazilimla keyfile attim cok tsk ederim yardimin sayasinde.
              Simdi her gün SoftCam Keys For all XCam-Orion icin mevcud
              Bu keyleri 3.002 yazilim olan camlerede gecerlimi, kunlanabilirmiyiz yoksa sadece Orion2.40-Xcypto1.50 ve baskar Xcypto Files icinmi? Hangi keyfile yüklemem gerek?

Yorum yap

evet arkadaşlar benimde bi sorum olucak bu orino la ilgili, yani şöyleki modülün arkasında P/N:041004 Ver 1.2P yazıyo bu ne anlama geliyo ve nasıl yazılım yükleyebilirim (laptoptan) bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden ilgi ve alakalarını gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum yap

şimdide ori0n 3004 yazılımı çıktı

TELSTAR 12 at 15 W uydusu yayın yapan DMC Paketi ilave edilmiş....
                  Hiremco TurBo4K

Yorum yap

NextStar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    evet arkadaşlar benimde bi sorum olucak bu orino la ilgili, yani şöyleki modülün arkasında P/N:041004 Ver 1.2P yazıyo bu ne anlama geliyo ve nasıl yazılım yükleyebilirim (laptoptan) bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden ilgi ve alakalarını gösteren arkadaşlara teşekkür ederim.
                    laptopunda pcmcia slotu varsa yükleyebilirsin..

Yorum yap

next 8000 x-cam plus

bu cihazın bunlarla alakası varmı

bilmeyince gerçekten size çok saçma gelebilir ama

x-cam falan yazınca acaba dedim

Yorum yap

hayır arkadaşım xcam modülle bir alakası yok malesef..
                        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

NextStar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          laptopunda pcmcia slotu varsa evet yükleyebilirsin burdan gereken PC Loadar turkce pcmciatr ile XP install driver adli programlarini indir.
                          PC Loader PCMCIA tr.
                          http://www.upload.mach1digital.com/d...9180fcf875a35f
                          Birde XP Insatall driver
                          http://www.upload.mach1digital.com/d...4f9343faba7a60
                          Buda resimli görüntü
                          http://www.upload.mach1digital.com/d...56b2a11556a9f9
                          ilk basta modülününü laptopun pcmcia girisine tak.
                          Xp kullaniyorsan Yeni donanim bulundu diye bir pencere acilacak.
                          Seceneklerden ya da belirli bir konumdan yükle (gelismis) i isaretleyip devam tikla.
                          XP Install dosyasinin yerini gösterip ok liyorsun. Bundan sonra xp gerekli olan xcam modul driver/sürücüyü Laptopuna yükleyecek. Altta sag tarafta system tray da yeni donaniminiz yüklendi ve kullanima hazir yazisi cikmasi lazim.
                          Ardindan Pcmcia Loader i bilgisayarina indirdikten sonra calistir.
                          Bu programla yazilim ve key dosyasini modüle yükleyebilirsin.
                          orion_xxx.bix uzantili dosyayi arama kisminda bul ve sec. Hafiza Blogu yazan yerden bloku 2’de degilse mutlaka 2’ye al ve update/güncelleme tusuna tikla islem bitene kadar bekle.
                          Kolay gelsin

Yorum yap

orion modul leptop

orion modül leptop nasıl tanıyacak dosyay indirdim ama içinden setap dosyası yok yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

Yorum yap

önder yağcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              orion modül leptop nasıl tanıyacak dosyay indirdim ama içinden setap dosyası yok yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
                              indirmis oldugun dosya`yi ilk basta winrar programiyla dizine cikart.
                              Sonra modülününü laptopun pcmcia girisine taktiginda bir pencere acilip yeni donanim bulundu diye bir pencere acilmasi gerek.
                              Acildiginda seceneklerden ya da belirli bir konumdan yükle (gelismis) i isaretleyip devam tikla.
                              Simdik dizine cikartmis oldugun XP Install dosyasinin yerini gösterip ok liyorsun.
                              Bundan sonra windows xp gerekli olan xcam modul driver/sürücüyü Laptopuna yükleyecek yani setup yok.
                              Alttaki sag tarafta system tray da yeni donaniminiz yüklendi ve kullanima hazir yazisi ciktimi tamamdir demek.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X