• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 XCAM ULTRA İçin TF530 Çipi Güncelleme Dökümanı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

9000xcamultra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yanlış yapmamak için soruyorum 9000ultra cam tf530 ethernet çipinin versiyonu 2,1 15 kasım 2006 . 9 aralık yazılımını cihazıma nasıl atarım. DİGUM arkadaşımızın dökümanını inceledim. cihazım ve bilgisayarım söylenen şekilde adsl cihazına bağlı.ayrıca rs 232 kablomda mevcut.. yardımcı olup beni bilgilendirirseniz sevinirim..
    Cihazının TF530 yazılımı zaten güncel... sadece RS232 den 9 aralık yazılımını güncellemen yeterli... Kolay gelsin.

Yorum yap

teşekkürler digium..

Yorum yap

ellerine sağlık @digium güzel olmuş...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bilgi için teşekürler hocam

Yorum yap

Digium süper olmuş eline sağlık.Ultra'yı yeni aldım. Bir çok bilgi okudum. Nihayet senin verdiğin bilgilerden bazı tereddütlerimi giderebildim. Akşam deneyeceğim. Ben cihazı dün akşam taktım MCT ve viewler açık diğer paketler yok tabii..Pass almadım. cihaz bilgileri şöyle.

S/W-version=20111020-14011520
            H/W-versıon=BOM_NL_XTC740CXCIRI.0
            N/W-versıon=V2.0(17.08.2006

1-Şimdi ben önce senin birinci mesajda verdiğin bilgiler doğrultusunda önce Tf530'u(Diğer adı sanıyorum DVBPUIPAR_RBL_2.1)yüklüyorum.Doğru mu?

2-Sonra 28.11.2006 yazılımını rs232 aracılığııyla downloaderden yüklüyorum.Sonra pass gelince newcamd'a bu bilgileri giriyorum.Bu arada yükleyeceğim başka yazılım var mı? Bu iki işlemle benim cihazla ilgilili
            işlemim bitmiş olacak mı? Yoksa başka yazılımları da yükleyeceğim mi?

Selamlar, saygılar, iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yap

acartekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2-Sonra 28.11.2006 yazılımını rs232 aracılığııyla downloaderden yüklüyorum.Sonra pass gelince newcamd'a bu bilgileri giriyorum.Bu arada yükleyeceğim başka yazılım var mı? Bu iki işlemle benim cihazla ilgilili
              işlemim bitmiş olacak mı? Yoksa başka yazılımları da yükleyeceğim mi?

Selamlar, saygılar, iyi çalışmalar dilerim.
              ultra da 28 kasım yazılımı yok arkadaşım yanlışın var galiba ama yapacağın işlem doğru
              tf530 2.1 yükle sonra
              son yazılım 18 aralık onu yükle ve newcamd bilgilerini gir;
              saygılarımla

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ultra da 28 kasım yazılımı yok arkadaşım yanlışın var galiba ama yapacağın işlem doğru
                tf530 2.1 yükle sonra
                son yazılım 18 aralık onu yükle ve newcamd bilgilerini gir;
                saygılarımla
                Çok teşekkür ederim.Haklısın yazılımın tarihi yanlış olmuş 18.12.2006 olacaktı.Saygılar..

Yorum yap

eline sağlık ustam tşk

Yorum yap

teşekürler ellerien sağlık
                    xxx_Dream

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Next 9000 XCAM ULTRA için TF530 çipi güncelleme dökümanı hazırladım...

Dökümanları görebilmeniz için bilgisayarınızda adobe acrobat reader yüklü olmalıdır...
                      Adobe Acrobat reader
                      çok güzel ve basit bir anlatım olmuş eline sağlık

Yorum yap

hocam merhaba.. bayağıdır uzak kaldım siteden takip edemedim.9000xcam ultram var versiyon v 2.1 15/11/2006 bndan sonra cıkan bir güncelleme varmı sitede aradım bulamadım..yardım ederseniz sevinirim..

Yorum yap

9000xcamultra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam merhaba.. bayağıdır uzak kaldım siteden takip edemedim.9000xcam ultram var versiyon v 2.1 15/11/2006 bndan sonra cıkan bir güncelleme varmı sitede aradım bulamadım..yardım ederseniz sevinirim..
                          En son güncelleme odur.
                          Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Next 9000 XCAM ULTRA için TF530 çipi güncelleme dökümanı hazırladım...

Dökümanları görebilmeniz için bilgisayarınızda adobe acrobat reader yüklü olmalıdır...
                            Adobe Acrobat reader
                            Next 9000 XCAM ULTRA için TF530 çipi güncelerken Yaziliminimi güncelliyor yoksa ayriyetden cipinimi cihazda hangi versionu oldugunu nasil ögrenebilirim. cihazi alali daha 3 hafta oldu.mecbur muyum güncellemeye,ne gibi faydasi olacak .selamlar

Yorum yap

nisay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Next 9000 XCAM ULTRA için TF530 çipi güncelerken Yaziliminimi güncelliyor yoksa ayriyetden cipinimi cihazda hangi versionu oldugunu nasil ögrenebilirim. cihazi alali daha 3 hafta oldu.mecbur muyum güncellemeye,ne gibi faydasi olacak .selamlar
                              Sistem bilgisine girdiğinde NW versiyonu 2.1 ise güncellemene gerek yoktur. bu güncelleme sadece ethernet çipinin güncellemesidir ana yazılım değildir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X