• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Softcam Ve Yazılım Yükleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Teşekkürler

Yorum yap

nagravison kısmında mı yukleme yapacağız. yoksa her bölüm için ayrı ayrı mı yukleyecez seca ya getirip birdaha biss e getirip birdahamı. Yoksa ilk yuklemede nerede olursa olsun hepsini alıyor mu? şimdiden tşk ederim herkese iyi geceler...
      Bayrakları bayrak yapan, üzerindeki kandır! Toprak, uğrunda ölen varsa VATAN dır

Yorum yap

mustafa881 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        nagravison kısmında mı yukleme yapacağız. yoksa her bölüm için ayrı ayrı mı yukleyecez seca ya getirip birdaha biss e getirip birdahamı. Yoksa ilk yuklemede nerede olursa olsun hepsini alıyor mu? şimdiden tşk ederim herkese iyi geceler...
        hayır bölüm seçmenize gerek yok direk softcam seçip yükleme yapabilirsiniz.
        Sadece constant direkt word keyleri için cwk kısmı seçilip cwk dosya yüklemesi yapılır,
        normal softcam yüklerken bölüm seçmenize gerek yok ;
        saygılar

Yorum yap

dogru ama boot2 yapınca cihaz kitleniyor boot1 yukleyince cihaz saglam calısıyor

Yorum yap

grupayarci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dogru ama boot2 yapınca cihaz kitleniyor boot1 yukleyince cihaz saglam calısıyor
            cihazınızın modeli ne tmm açık olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız ;
            saygılar

Yorum yap

ben bu yazilim atma isini bir turlu beceremedim.
              "Wait Downloading! Please turn on STB!" yaziyor, cihazi calistiriyorum ama bir turlu yuklemiyor.

Yorum yap

rebelsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                "Wait Downloading! Please turn on STB!" yaziyor, cihazi calistiriyorum ama bir turlu yuklemiyor.
                doğru yazılım seçtiğinizden eminmisiniz yazılımı zipli dosyadan çıkarıp öyle yüklemeniz gerekir ;
                saygılar

Yorum yap

hocam birde bu keyleri aktif etme muhabbeti vardı.Hani 1973 mü ne yazıyordukta aktif oluyordu.

Yorum yap

rebelsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    O mesajı gördükten sonra cihazı arka anahtardan açacaksın ki yükleme başlayacak.

Yorum yap

gladio_yasar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam birde bu keyleri aktif etme muhabbeti vardı.Hani 1973 mü ne yazıyordukta aktif oluyordu.
                      Emu açma: Menu-Bilgi-1973 girin BİLGİ yazısı yeşil olur emu aktiftir kapamak için gene aynı işlem..

Yorum yap

arkadaşlar TPS paketinin güncel keyleri ne durumda multiler izlenebiliyor mu?

Yorum yap

ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar TPS paketinin güncel keyleri ne durumda multiler izlenebiliyor mu?
                          Günlük softcam ile izleniyor evet güncel softcam buradan bulabilirsiniz
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24173

saygılar..

Yorum yap

poverby hocam bundan daha iyi anlatım olmazdı heralde ellerine yüregine sağlık
                            next9000ultra:sagol:

Yorum yap

ben daha önce tps au yazılımı yukledım.şuandada sorunsuz calısıyor ancak
                              boot 1 mi boot 2 mi ve flash2M- flash4M olaylarına hiç dikkat etmedim.bilmiyordum çünkü.
                              acaba şansamı tuttu.tutmassa yukleme olmuyormu yada zarar verıyormu makınaya.
                              ikinci sorum ise
                              boot1mi 2mi
                              flash 2M-flash4m nasıl anlıcaz.
                              birde CW yazılım ne demek.
                              next 9000 FTA
                              :iyyy: dunkes: :deh:

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
                              Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
                              Diğeri illa gidip bulucam demiş
                              Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
                              Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
                              Karınca cevap vermiş;
                              Sevdiğime gidemesemde
                              Uğrunda ölemem mi

Yorum yap

sword Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ben daha önce tps au yazılımı yukledım.şuandada sorunsuz calısıyor ancak
                                boot 1 mi boot 2 mi ve flash2M- flash4M olaylarına hiç dikkat etmedim.bilmiyordum çünkü.
                                acaba şansamı tuttu.tutmassa yukleme olmuyormu yada zarar verıyormu makınaya.
                                ikinci sorum ise
                                boot1mi 2mi
                                flash 2M-flash4m nasıl anlıcaz.
                                birde CW yazılım ne demek.
                                next 9000 FTA
                                :iyyy: dunkes: :deh:
                                sevgili sword
                                9000 cı ve fta da kendi loaderini kullanırsan boot ve flash seçmene gerek yoktur DownloadE 2LL ile sorunsuz yükleme yapabilirsiniz,diğer soruna gelince cwk artık kullanılmıyor yeni keyFly ile cwk keylerde yüklenebiliyor iyi hatırlattın cwk kısmını kaldırıyım oradan kafaları karıştırmasın artık

sevgiler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X