• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Admin paneline giremiyorum....:((((

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Admin paneline giremiyorum....:((((

Herkese selam.Benim derdim, bir arkadaşın aklına uyup, vbullettin ayarlarından coki ve cerez ayarlarını 0 yapmak oldu.Aslında defaultu 900 dü.Ya gireni çıkanı anında görelim usta kendimizi kandırıyoruz diğer türlü dedi, bizde dayanamadık yaptık..Hay elim kırılsaydıda yapmasaydım.Şu an online kendimden başka kimseyi göremiyorum.İşin kötü tarafı admin panelinede giremiyorum.Girsem eski haline getirecem ama oda olmuyor.Admin ve şifreyi yazıyorum, hoşgeldiniz doğru yerdesiniz, sizi şöyle alalım derken tekrar dışarı atıp şifre soruyor. Yine inatla yazıyorum yine dışardayım.Böyle uydum akıllı admin olursa olacağı bu.vBulletin versiyonu 3.6.1..Yardımlarınızı bekliyorum, nasıl düzeltebilirim.Şimdiden teşekkürler...Saygılarımla..

vbulletin dosyalarını indirdiğimizde upload edilecek klasörün yanında bir klasör daha var. do_not_upload bu klasörün içindede tootls.php var tootls.php yi install klasörü içine at ve www.adresin.com/install/tools.php olarak çalıştır çıkacak sayfada coikerleri temizlersin.

Yorum yap

Hocam deneyim, ilgine teşekkürler..İnşallah hallederim..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X