• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE 8000 Tüm Seri Kurtarma Yazılımları Ve Uygulama Açıklamaları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@fikomit2 Aciklamadaki işlemleri yapmadan önce PC'zi tekrardan başlatiniz öyle yapiniz ayrica işlemleri yaparken PC'de başka işlemler yapmayiniz ve 1. aşamadan 5. aşamaya kadar olan kısımlarda her işlemden öncesi ve sonrasi KOPLE RESET cekiniz ok şimdiden kolay gelsin iyi calişmalar.

Yorum yap

ALFA73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @yst Yukarda verdiğim loaderle yukluyonuz demı cıhazınıza aıt olan dosyaları bı deşu işlemleri yaparken PC'de başka bi işlemler yapmayiniz oda etkı yapa bilir cıhazın %100 ve loader'de %23'de kalıyorsa eğer cihazinizin ilk yazilimini tekrarlayınız takı cıhazınız kendiliğinden SAAT Konumuna gelınceye kadar ( STB Konumuna ) bıde ayrıca aclamadakı işlemlere başlamadan önce PC'zi tekrardan başlatım işlemlerı yapiniz ve işlemleri yaparken PC'de başka işlemler yapmayiniz ok şimdiden iyi calişmalar kolay gelsin.
      valla üstad verdiğin loaderla yüklemedim....
      bende downloader 1.1 var ing. olanı zaten bütün yazılımlarını onunla attım pc'de yazılım atarken bir tek senin talimatları yazdığın web sayfası açıktı birde antivirus programı aktif haldeydi.....

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

ewet arkadaşlar alfa üstatın söyledigi gibi yaptım.cihazım açılmıyor ve yazılım atamıyordum.ama şuanda her şey normal gibi gözüküyor.3 gündür bi sorun çıkmadı.ama benim sormak istedigim bundan sonra kendi kanal listemi seting atsam yine eskisi gibi olurmu?yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

@esatcan gene aynı şey olur bı önceki yazılıma aıt olan setıng atarsanız gene daha önceki olaylar olur bılgılerınıze bıraz işlem uzun oluyor ama cıhazlarınıza her yazılımdan ve soft cam atmadan sonra cıhazınızı tekrardan komple ıstediğiniz şekilde taratiniz.

Yorum yap

@yst Sen zaten baştan hataslisin bunu biliyon demi acıklamamda ben sizlere ne yazmişim neyi neyle yapcağinizi sen ne yapmişsin istersen acıklamadakileri dikkatlice okuyarak yap gör oluyormu olmuyormu ondan sonra buraya yaz şimdiden sana kolay gelsin iyi calişmalar iyi seyirler.

Yorum yap

Olmuyor ne yaptıysam,ne yazıldıysa hepsini denedim,yinede kilitlenme devam ediyor.....Galiba başka yabacak birşey kalmadı...Atmaktan başka. ALFA73 YİNEDE TEŞEKKÜRLER

Yorum yap

@fikomit2 Tam olarak bana yazarmisin sorun ne ?

Yorum yap

Alfa73 yazdığın işlemleri sırasıyla yapıyarum ama kanal taratma esnasında bile
                    makina kendiliğinden kilitleniyor ve taratamıyorum. bir iki denemeden sonra türksatı taratabildim, bundada kanalı 5 _ 10 dakika gibi bir zaman seyrete biliyorum, kilitlenip kalıyor kendiliğinden 401 çıkıyor ve bazen başlıyor bazende uzun süre stat pay yapıp duruyor,devreye ç0ok sonra giriyor.....

Yorum yap

@fikomit2 İşlemler yaparken yani1. aşamadan 5. aşamaya kadar olan kısımlarda öncesi ve sonrasi reset cekiyonuzmu ve verdiğim loaderlerle yukluyonuz peki ?

Yorum yap

softcam attıktan sonradamı yeniden kanalları tarattıralım.şuanda cihazımdaki kanalları atsam olmazmı acaba?bu işlemler bayagı vaktimi alıyor.bir sonraki yazılımı yükledigim zaman bu şekilde yapayım diyorum sonucu sizlere bildiririm.

Yorum yap

alfa73 evet hepsini dediğiniz gibi hemde 3-4 defa tekrardan yaptım değişen birşey olmadı..Galibada olmayacak.

Yorum yap

@fikomit2 Ozaman cıhazınızın FLASH ayaklarını iyi bilen birisine SICAK HAVA TABANCASI ile SICAK HAVA geciniz ve cıhazın icini dikkatlice içini fircalayiniz eğer buda olmazsa cihaziniz servis yolu gözukmektedir şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Yorum yap

@esatcan acıklamadakı 1. aşamadan 5. aşamadan olan kısımlarda cıhazınızı öncesi ve sonrasi KOMPLE RESET cekmeyi unutmayiniz işlemleri yaptiktan ve soft cam dosyasını atıktan sonra cıhazınızı tekrardan kendi isteğinize bağli ilarak taratiniz evet bıraz uzun işlem oluyor ama cıhazınız cokda randumanlı caliştiğini göre ceksiniz.

Yorum yap

saol alfa 73 kardeş verdigin bilgiler için çok teşekkürler.cihazım şuanda gayet normal çalışıyor.inşallah bu sorun tekrarlamaz.servisin söyledigi flaşın ana yazılımı varmış.ancak öyle düzeliyormuş.şuanda benim yaptıgımında bi garantisi yokmuş her an gitme ihtimali varmış bakalım bekliycez ne zaman yapacagını.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X