• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bilgisayarınıza İlk Yardım Yöntemleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

düne kadar calışıyodu hep oluyo

Yorum yap

skpy yi yükledim sizinle konuşurum diye fakat kapalı

Yorum yap

makedon133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        düne kadar calışıyodu hep oluyo
        Arkadaşım bu dediklerimi bir uygula olmazsa biossa gir sürücüleri görüyormu anakart görüyorsa sorun yok ama eyer sürücüler biosstan kapılıysada yapabilir..

Ayrıca msn ve skpypiden teknik destek vermiyorum paylaşacağınız her sorunu forumda paylaşalım kolaygelsin..

Yorum yap

denedim bu 2 ci oluyo daha önce oldu format cektim düzeldi ama slave ayarlarını yaptım baydır ugraşıyorum belli bi zaman sonra tekrar boş cd yi okumuyor regedit ayarlarındandır diye tahmin ediyorum ama bulamıyorum 2 tane sürücüm var difrizde koymuştum bidaha böyle sorun yaşamayayım diye ama ne yüklüyorum bilmiyorum böyle oluyo cd cekemiyorum başka bilgisayarlara gidiyorum bi ara otomatik okumuyodu regeditten buldum cevabın icin cok teşekkür ederim

Yorum yap

makedon133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            denedim bu 2 ci oluyo daha önce oldu format cektim düzeldi ama slave ayarlarını yaptım baydır ugraşıyorum belli bi zaman sonra tekrar boş cd yi okumuyor regedit ayarlarındandır diye tahmin ediyorum ama bulamıyorum 2 tane sürücüm var difrizde koymuştum bidaha böyle sorun yaşamayayım diye ama ne yüklüyorum bilmiyorum böyle oluyo cd cekemiyorum başka bilgisayarlara gidiyorum bi ara otomatik okumuyodu regeditten buldum cevabın icin cok teşekkür ederim

Peki ide kablosunda sorun olmasın..?

Yorum yap

peki böyle hatalı baglasam niye ilk kurdugumda hata vermiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X