• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yedek upload

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yedek upload

merhaba arkadaslar. Cpanelden aldığım yedek war. SQL boyutu 140 mb . Rarladığımda 30 mb oluyor. Arkadaslar Ben ne yapacağimi sasırdım. NAsil yüklicem bu yedeği? Hit kaybı oluyor ? Yardımlarınızı bekliyorum. Tesekkürler

Dostum en kısa yolu şu rar ile FTP ye at sonra yetkin varsa rarlı dosyayı aç yoksa hostcun ile görüş o açsın daha sonra yedeği bigdump ile yükle benim aklıma ilk bu geldi senin içinde en iyisi bu...

Selametle

Yorum yap

WeBStaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba arkadaslar. Cpanelden aldığım yedek war. SQL boyutu 140 mb . Rarladığımda 30 mb oluyor. Arkadaslar Ben ne yapacağimi sasırdım. NAsil yüklicem bu yedeği? Hit kaybı oluyor ? Yardımlarınızı bekliyorum. Tesekkürler
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14712

üstteki linke bir göz at..

Yorum yap

Simdiki kullandığım panel PLESK .... Hocam bigdump yaptim start import dedim su hatayı verdi:

Yorum yap

WeBStaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Simdiki kullandığım panel PLESK .... Hocam bigdump yaptim start import dedim su hatayı verdi:

php dosyasını aç ; değeri "300" olan satırı bul ve yükselt. öyle dene..

Yorum yap

Hayır düzelmedi hocam yine. Mesela 1000 yazsam 1550 veriyor vsvs. BAska ne yapabilirim?

Yorum yap

1500 hatasını hangi satır için veriyor aynı satır için mi ? ayrıca serverdeki mysql ayarlarından da bazı limitler sınırlandırılmış olabilir hostunla bir görüş. olmazsa hostundan rica et SSH yoluyla yüklesin 10-15 saniye sürer..

Yorum yap

Hostum Windows Hocam :S

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X