• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kart paylaşımı ( card sharing ) ne demek ? Nasıl kullanılır ?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yahu teşekkür edenler, 1. mesajı alıntı yapmayın yahu, allah allah yaw

Yorum yap

aynen....

cırcır77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      yahu teşekkür edenler, 1. mesajı alıntı yapmayın yahu, allah allah yaw
      Arkadasa katiliyorum ve emege saygi olarak alkisliyorum .........

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Emeğine sağlık çok teşekkürler.

Yorum yap

yaw ben bişi daha soracam bu paylasım icin sadece adsl ve uyumlu cihaz olsa iş gormezmi illa pc demi gerekli benim pc ile cihazın arası en az 4 - 5 metre var yada kablosuz adsl is gormezmi

Yorum yap

fmberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yaw ben bişi daha soracam bu paylasım icin sadece adsl ve uyumlu cihaz olsa iş gormezmi illa pc demi gerekli benim pc ile cihazın arası en az 4 - 5 metre var yada kablosuz adsl is gormezmi
            Rahat ve esnek kullanım açısından PC gereklidir. Kablosuz destekleyen sistemler de var (Triple Dragon veya Dreambox)

Yorum yap

bu güzel bilgiler için sağolun hocam.
              next ye 2000 cx süper plus usbsiz
              dreambox 500s

Yorum yap

arkadaşlar bende internet bağlantısı yok ben kulllanamazmıyım

Yorum yap

9000ultra almayı düşünüyorum ama bilgisayarım yok ne yapmam lazım

Yorum yap

arkadaşlar bu şering paylaşım için ne yapmam gerek bende pc sunny cihaz pc de progy dvb pc de inca cart aydınlatırmısınız saygılarr

Yorum yap

mondim sen biliyonmu

Yorum yap

sapmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        9000ultra almayı düşünüyorum ama bilgisayarım yok ne yapmam lazım

Yorum yap

9000 Ultra almak isteyenlere?

Arkadaşım Ultra 9000 almayı düşündüğünü söylemişsin. Ama bilgisayarım yok demişsin. O zaman 9000 Ultra alma. Ultra için Bilgisayar + ADSL lazım ,üstelik
                          bilgisayarın ultra cihazına+TV nize bağlı olması(ethernet yolu ile) yani arasının en fazla 1 mt gibi olması lazım. Çünkü paylaşıma girmek için hepsinin bir arada olması gerekir.
                          Paylaşımı bir kere izlesen ne olursa olsun en kısa zamanda bilgisayar alırsın.
                          Bilgilerine.

Yorum yap

ozcan1953 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşım Ultra 9000 almayı düşündüğünü söylemişsin. Ama bilgisayarım yok demişsin. O zaman 9000 Ultra alma. Ultra için Bilgisayar + ADSL lazım ,üstelik
                            bilgisayarın ultra cihazına+TV nize bağlı olması(ethernet yolu ile) yani arasının en fazla 1 mt gibi olması lazım. Çünkü paylaşıma girmek için hepsinin bir arada olması gerekir.
                            Paylaşımı bir kere izlesen ne olursa olsun en kısa zamanda bilgisayar alırsın.
                            Bilgilerine.
                            Ufak bir düzeltme yapayım; arada 1 metre olacak diye bir şart yok. cat5 (ethernet kablolarında) 80,5 metreye kadar sakıncası yok veri kaybı yaşanmaz.

Yorum yap

Dogru ..

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ufak bir düzeltme yapayım; arada 1 metre olacak diye bir şart yok. cat5 (ethernet kablolarında) 80,5 metreye kadar sakıncası yok veri kaybı yaşanmaz.
                              Herkes bilmez ama Bakir maddesinden Yapilmis olan CAT 5 E UTP / FTP Kalolar 80.5 mt max olacak sekilde rahatlikla kullanilabilir...

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

cat5 (ethernet kablolarında) 120 metreye kadar müşterilere çektim her hangi bir sorun yok.Çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X