• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arkaplana istediğim resimi nasıl yaparım?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkaplana istediğim resimi nasıl yaparım?

arkadaşlar böyle herhangi bir sayfada arkaplan olarak normal düz renk değilde benim istediğim bir resim koymak istiyorum.bunu nasıl hangi kodlar ile yapabilirim?

masa üstüne arkplan resmini kopyala yada çıkart. bu herhangi belirlediğin resim olabilir fotograf vs.sonra masa üstünde yeni klasör oluştur ismini arkaplan olarak değiştir.sonra bu klasörü resimlerim klasörünün içine at.bu kadar kolay.yanlız oklasörde bulunan örnek resimlerin içine değil yanında ayrı klasör olarak duracak.sonra masa üstüne sağ tıkla özellikleri seç açılan yerden masa üstü yazan yere tıklaaçılan yerde resmini bulup tıkla tıkla uygula de tamam de bukadar kolay gelsin.

Yorum yap

gok1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      masa üstüne arkplan resmini kopyala yada çıkart. bu herhangi belirlediğin resim olabilir fotograf vs.sonra masa üstünde yeni klasör oluştur ismini arkaplan olarak değiştir.sonra bu klasörü resimlerim klasörünün içine at.bu kadar kolay.yanlız oklasörde bulunan örnek resimlerin içine değil yanında ayrı klasör olarak duracak.sonra masa üstüne sağ tıkla özellikleri seç açılan yerden masa üstü yazan yere tıklaaçılan yerde resmini bulup tıkla tıkla uygula de tamam de bukadar kolay gelsin.
      Sen neden bahsediyosun çok güldüm çok )))))

bak arkadaşım Vbulletinci bilmiyorum nasıl bir site üzerinde yapmak istiyosun ama sana anlatayım Ör..
      Dreamweaver 2004 te nasıl yapılır anlatmaya çalıştım

gördüğün gibi bu resimde arka plan yok ...

bu şekilde ise resmin yolunu gösterdiğimizde resim arka plan olarak yerleşiyor.
      kolay gelsin kardeşim inşallah işine yarar ....
      [glow=red,2,50]http://www.bornovaclub.tr.cx --|--|--|--|--|--|--|--|--|--http://www.izmirhackteam.tr.cx[/glow]

Yorum yap

@ex-otic goki yeni üye belki senin kadar bilgisayar bilmiyo olaiblir belki forum bilmiyo olabilir.

Sen neden bahsediyosun çok güldüm çok )))))
        senin bu bu cevabin pek de hos deil. "Arkadasim o anlamda bahsetmemi"s demek cok mu zordu. Emege saygi gosterin diye her yerde yok avatarlar yok resimler. Gördük saygiyi. Karsidakinin Duygularini da Düsün bence.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X