• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ss2 nedir'in cevabı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

2ci dvb dream
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

başka bi soru?
      neler indirilebiliyor,torrentlere -rapide düşen yeni divx ler oluyormu.en son mesala neleri çektiniz.indirme hızınız ne kadar.

Yorum yap

bgalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ss2 kart var progdvb kullanırken ya hata verip prog kapanıyo yada maklineyi komple kapatıyo ne yapcam bir yardımcı olursanız çok sevinecem yoksa makinayı atıcam aşşa)
        Selamlar
        ss2 Kartın Pc deki slota tam oturup oturmadığını kontrol edin. Eğer kartı yerleştirirken anakart çok esneme yapıp slota ss2 nin tam yerleşmesini engelliyorsa bahsettiğiniz olaylar meydana geliyor. Tabi sebeplerden biri olarak. Kontrol etmenizde fayda var. Benim Anakartın ss2 nin takıldığı tarafında sabitleme aparatı yoktu, bende farkında olmadan kartı bastırarak takmıştım yerleşti zannettiğim kart tam oturmadığından Pc habire reset atıp duruyordu. Sonradan olayı farkedip düzelttim sorun ortadan kalktı.

Yorum yap

Selam.ss2 kullanırken internet bağlantısını kesmek gerekirmi??Çakışma yapıyor benim bilgisayarda galiba...
          QUOD VOLIMUS CREDIMUS LIBENTER!

Yorum yap

giacomini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selam.ss2 kullanırken internet bağlantısını kesmek gerekirmi??Çakışma yapıyor benim bilgisayarda galiba...
            ne alakası var ss2 ile cardsharing yapılıyor internet uzerinden sizin pc nizde problem olabilir bende sorun yok:ters:

Yorum yap

slm arkadaşlar skaystar 2 tv kartının drevrs ve progdvb nin türkçesini nasıl bulurum

Yorum yap

arkadaşlar lütfen şu merkezi sistem olayına çözüm bulalım yoksa bunalıma gireceğez
                yani merkezi sistemde tek hat geliyor ve bununla nasıl hem resiveri ve de ss2 kartı çalıştırırız
                gelen kabloya ne bağlayalım ki bu iş düzgün ve bağımsız olsun 2 side çalışsın ilginize şimdiden teşekkürler

Yorum yap

isasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  slm arkadaşlar skaystar 2 tv kartının drevrs ve progdvb nin türkçesini nasıl bulurum
                  dostum ss2 dreweri 4.4.3 ve progdvb yi www.support.net adresinden hepsini bulabilirsin
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yardım edin

ben ss2 tv kartı kullanıyorum türkssatta horizontal(star kanal d) olan kanallar çekiyor vertical(euro star,kanal d gs tv vb.) olan kanallar çekmiyor hotbirdde böyle bir sorun yok ayrıca aynı kabloyu uydu alıcısına bağlıyorum tüksattaki vertical kanallar çekiyor sorun çanak değil disecq değil ee o zaman neden çekmiyorbu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

herkese yardımları için teşekkürler

Yorum yap

selam bende aldım bu ss2 uydu kartından 2007 senesinde ve biraz kullandım ve çıkardım artık kullanmıyorum çünki sebebi ise doğru program yok verilen programlar da çok sorun çıkartıyor cihaz kendi kendine kilitlenip kasılıyor pc

Yorum yap

ertan3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        selam bende aldım bu ss2 uydu kartından 2007 senesinde ve biraz kullandım ve çıkardım artık kullanmıyorum çünki sebebi ise doğru program yok verilen programlar da çok sorun çıkartıyor cihaz kendi kendine kilitlenip kasılıyor pc
                        dostum ben ss2 yi 7 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım zaman zaman pulinglerde yaşadım ama doğru yerden indirmek lazım

Yorum yap

selam herkese iyi akşamlar bu form sayesinde kısmen ss2 ve prog dvb-s uzmanı oldum ama hala çok eksiğim var ben şimdi sizden ss2 ve prog baglantılı bu g box sistemini uygulamak istiyorum mümkünmü eger mümkünse bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

MGK1 Nickli Üyeden Alıntı
                            selam herkese iyi akşamlar bu form sayesinde kısmen ss2 ve prog dvb-s uzmanı oldum ama hala çok eksiğim var ben şimdi sizden ss2 ve prog baglantılı bu g box sistemini uygulamak istiyorum mümkünmü eger mümkünse bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
                            araştırın hepsi var ama hazır olmaz konuyla ilgili bölümlere göz atın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X