• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sansui 5000 fta & 6000 CI (2MB) Cryptoworks + Biss + TPS autoroll yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam verdiginiz bilgiler için teşekür ederim hocam flaş kurtarma hangi loderle atılacaktır birde hocam yazılım bitikten sonra cihazın önünde fail yazıyor iki defada yazılım atım hem 2mebait hemde 1mebait acaba flaşı yanmış :ters: olabilirmi flaş programı atarsam cihazı kurtarabilirmiyim

Yorum yap

hocam cihazı açtım yazılım günceleme bölümünde şöyle bir yazı yazılım bayer 12.sonra 11.15 yazıyor bu mebaitin kaç olduğunu mu yazıyor

Yorum yap

xxnusxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam verdiginiz bilgiler için teşekür ederim hocam flaş kurtarma hangi loderle atılacaktır birde hocam yazılım bitikten sonra cihazın önünde fail yazıyor iki defada yazılım atım hem 2mebait hemde 1mebait acaba flaşı yanmış :ters: olabilirmi flaş programı atarsam cihazı kurtarabilirmiyim
        fail - türkçe karşılığı - hata ( başarısız )

flash kurtarma yazılımı yüklemenize gerek yok.

cihazın versiyonu 11.15 yazmışsınız 1mb flasha sahip dolayısı ile 2mb yazılımını yüklemeye çalışmayın.

Yorum yap

hocam çok çok teşekür ederim yani benim cihazımın flaşı yanmamışmıdır şimdi 1 mebaitlik yaılımını nerden yüklerim

Yorum yap

hocam çok çok teşekür ederim yan benim cihazımın flaşı yanmamışmıdır şimdi h1 mebaitlik yaılımını nerden yüklerim

Yorum yap

hocam çok çok teşekür ederim yani benim cihazımın flaşı yanmamışmıdır şimdi 1 mebaitlik yaılımını nerden yüklerim

1mb için son yazılımlar burada

Yorum yap

hocam yazılım yükledim yazılımı aldı şimdi soft camı kanalve tıp düzenleme programını atabilirmiyim bu programlara herhangi mebait gerekiyormu yoksa gerekmiyormu

Yorum yap

selam hocam chazım sansui 6000cı ve 1mebaitlıtir hocam program atım cihaza programı herşey güzel oldu ama şimdi hiç sinyal yok bütün ayarları yaptım yine yok antenler sağlam arama yapıyorum hiç sinyal bulamıyor bu cihaza 2mebaitlik flaş atmağa gerek varmı kaça mal olur cihazda düzelme olurmu

Yorum yap

Sansui 5000 fta & 6000 CI (2MB) v20.25 yazılımları

boot proplemi olan cihazlarda no ch olmasına sebep oluyordu. v20.25 bu yüzden verildi.

Hotrbird 13E - SRG Swiss Paketi via2.3 auto

yazılımdan sonra softcam key dosyası yüklemeyi unutmayın...!!!

NOT: Yazımlar Sansuiclub AR/GE çalışmasıdır.

1.mesaj güncellendi.

Yorum yap

selam hocam chazım sansui 6000cı ve 1mebaitlıtir hocam program atım cihaza programı herşey güzel oldu ama şimdi hiç sinyal yok bütün ayarları yaptım yine yok antenler sağlam arama yapıyorum hiç sinyal bulamıyor bu cihaza 2mebaitlik flaş atmağa gerek varmı kaça mal olur cihazda düzelme olurmu
                      flashı değişim ücreti ilgili servislerde 30-YTL olması lazım.

değiştirdiğiniz takdirde 1.mesajdaki maddeler ok.

Yorum yap

selam hocam dediginiz gibi bugün servise götürdüm bana şöyle dedi biz flaşı degiştirmiyoruz neymiş efendim yasal degilmiş birde sinyal çikmamanın sebebi ya tuner arızalı yada transpotır arızalı dedi tuner arızali ise 50 ytl transportır arızalı ise 30 ytl dedi ben kabul etmedim eger sen 2 mebaitlik flaş atmayacaksan ben ne yapacağım hocam siz bana yardım ediniz sinyal olmamağın sebebi ne olabir acaba bana güzelce detaylı açıklarsanız çokiyi olur servistende kurtulmuş olurum acilen bekliyorum:ters: saygılar

Yorum yap

Sayın Tamirci Arkadaşalar Sansui de karşılaşılan noch sorunu flaş entegresinden olarak anlaşılmıştır.Flaş entegreleri patates olup yada çok ısıtılmaktan dolayı belli bir zaman sonra kendini bırakmaktadır.ısı derecesi hava ile 300 dereceyi geçilmemelidir aksi takdirde bu sorunla karşı karşıya kalırsın bizzat kendim noch yazan flaşı söküp yenisini taktım ve şuanda hiç bir problem yok .Bütün tamirci arkadaşlara duyrulur saygılarımla.

Yorum yap

fyt hocam sansui ye verdigin emklerin için sana ve diger emegi geçenler sonsuz teşekkürler

Yorum yap

abiler, ustalar nolcak bu sansuinin hali?..
                              bi gelişme var mı? bilgilendirin bizi ara sıra neler olup neler bitiyo?..
                              eski sansui fırtınası söndü mü?.. Fyt Usta düşüncen nedir?..
                              ilerde neler olcak?..

saygılar...

Yorum yap

emunun garantisi olmadığını defalarca yazıldı çizildi.

ileride ne olacağını kimse bilemez ama gelişme olduğu takdirde her zaman olduğu gibi yazılımlar ve key dosyası burada olacaktır.

saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X