• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Receiveri Bilgisayara Bağlayarak Kayıt Yapmak (resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

her şeyi bağlıyorum ancak ne zaman çalıştırsam voltaj düşüp şalter atıyor ne zaman denesem böyle oldu sorun nedir sizce?

Yorum yap

tryaki Nickli Üyeden Alıntı
      her şeyi bağlıyorum ancak ne zaman çalıştırsam voltaj düşüp şalter atıyor ne zaman denesem böyle oldu sorun nedir sizce?
      Tam olarak neyi çalıştırınca şalter atıyor ?

Yorum yap

uyduyu fişe taktığım anda şalter atıyor

Yorum yap

tryaki Nickli Üyeden Alıntı
          uyduyu fişe taktığım anda şalter atıyor
          ilginç. durumun bilgisayar ile bağlantılı olacağını sanmıyorum. alttaki seçenekleri deneyin;

- uyduyu farklı prize veya uzatıcıya takın
          - varsa başka ara kablo deneyin

Yorum yap

İlk önce herkese selam bende AvermedıaM135-A PCI Anolog(6.0.7.) sürümü var.Burada dedıklerınızı yaptım ılk sayfada vermıs oldugunuz resımlerdekı gıbı kabloları birbirine bağladım fakat benim tv kartımda video girişi olan sarı kablonun takıldığı yer yok diğer beyaz kırmızı kablo bağlantısını yaptım.Video sorununu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

dogusvealp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İlk önce herkese selam bende AvermedıaM135-A PCI Anolog(6.0.7.) sürümü var.Burada dedıklerınızı yaptım ılk sayfada vermıs oldugunuz resımlerdekı gıbı kabloları birbirine bağladım fakat benim tv kartımda video girişi olan sarı kablonun takıldığı yer yok diğer beyaz kırmızı kablo bağlantısını yaptım.Video sorununu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
              imkan varsa tv kartını veya kasanın arka tarafının resmini koyunuz bir bakalım

Yorum yap

TV KARTI

KASA

organi81 Tv-Kartı ve Kasanın Resmi Şimdiden Teşekkürler..

Yorum yap

"S-video" girişi var ondan da olur. S-video ara kablo veya diğer giriş için uyumlu dönüştürücü ile bağlayabilirsin.

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    "S-video" girişi var ondan da olur. S-video ara kablo veya diğer giriş için uyumlu dönüştürücü ile bağlayabilirsin.

Ya şimdi bu konuları fazla bilmiyorum ama kablo mu almam gerekiyor?Biraz daha açarsan sevinirim.

Yorum yap

dogusvealp Nickli Üyeden Alıntı
                      Ya şimdi bu konuları fazla bilmiyorum ama kablo mu almam gerekiyor?Biraz daha açarsan sevinirim.
                      @Organik81 arkadaşın söylediği gibi görüntü için S-Video ara kablo ve ses için bir ucu tost diğer ucu jack lı audio ara kablo kullanarak bu işi halledeceksiniz

Yorum yap

Yardımlarınız için teşekkür ederim...

Yorum yap

Çok güzel bir bilgi vermişsiniz, çok yardımcı oldu sagolun teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X