• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

!!!!kart Tuzagi!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• !!!!kart Tuzagi!!!

MILLET SAKIN "ANACONDA KART" ALMAYIN!!!!!!!!! ANACONDA SADECE DAYTONA KARTI NIN KOPYASI!!!!!!!!!!!

# Anaconda Card - tut euch nen gefallen und kauft sie NICHT !!
    # Bei der neuen Anacondakarte handelt es sich um die exakt selbe Hardware wie bei den Daytonakarten.
    Der Unterschied ist einzig und allein der Name.
    Diese Aktion ist nur dafür da, das die Leute wieder unmengen an Geld den Kartenalis in den Rachen werfen. DaytonaCard = AnacondaCard.

kartların hepsi tuzak hangisi değilki şifreli yayın kuruluşları kendilerine illegal vergiden muaf müşteri buluyor kart satışı durunca key bilgileride duruyor bizde çözülmüş zannediyoruz buradaki kuruluş geçen gün bizim bir yerli siteyi kapattırmakla tehdit etmiş yani onlar izin vermeden veya göz yummadan bu iş
    olmuyor

Yorum yap

nasıl nasıl bilader ben 22 adet spariş verdim yarın geliyor nasıl yaa

Yorum yap

bir bu eksikti yakında kobra kartda cıkar

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bir bu eksikti yakında kobra kartda cıkar
          bari kral kobra olsun :ahaha:

Yorum yap

konu ilgili alana taşınmıştır...
            Forum Kuralları

Yorum yap

cobra degil ama kingkong cart cikiyor zaten onun icin anaconda bile zor gibi gorunuyor hayrlisi bakalim
              dostlara selam olsun

Yorum yap

legal degil tabikki ,,, bunu herkes bilir,,yok kart alanların parası çoksa o zaman ben bilemem

Yorum yap

bu çıkan kartların ömrü bir yılı geçmiyor anlaşmalı bir piyasa oluşturuluyor bence ...
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bu isin böyle oldugunu herkes biliyor sanirim bu isten kac kisi para kazaniyor yaw bunu bilmeye ne var Ha ne olur bunlarin aboneleri düssüse gectigi zaman bir iki seneligine kapatirlar abone sayisi yeterli sayiya ulasinca yine ek kazanca bas vururlar bu benim fikrim ve düsündügüm

Saygilar

Not: Bu hastalik bizde oldugu sürece de biz bunlara para vermeye devam edecez

Yorum yap

Çoğumuz kartlara boşuna para verdik. Ben bir daha kart alcağımı sanmıyorum para tuzağına düşmemek lazım. 60 & ver off olsun. Dbox alsak daha iyiydi.

Yorum yap

ewet maalesef kart tusagı ne çıkarsada hemen sazan gibi dalıyoruz valla yazık oluyor bu verdiyimiz kart parasına.......
                        LEBEN ?

Yorum yap

yasal haricinde almayın arkadaşlar
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

herkesi kandırıyorlar

Yorum yap

arkadaşlar illegal bişiler seyrediyoruz bunada sahte diyorsunuz yapmayın lütfen alacak sın gittiği kadar seyredeceksin atacaksın
                              NEXT 2500 DPCIS KIYATO 8550 DAPCI DREAMBOX 500S
                              DREAMBOX 800 HD+PVR NEXT 2010 TİGER NEXT 19500 SÜPERIOR
                              1 ADET 150 CM MOTORLU CANAK 2 ADET NEXT DAYZEK MOTOR 4 ADET SABİT ÇANAK
                              :iyyy::iyyy::iyyy::iyyy:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X