• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KYOTO cihazları ile ilgili sorunları burada toparlayalım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kyoto 9900 dcı-plus Er15 hatası cihaz hiç bir işlem yapmıyor sadece yazılım alıyor bu arıza yazılım arızası deyil besleme arızası beslemede 8.5 volt çıkmıyor onarım Q6 B772 transistörü açık devre PNP transistörün yenisi arıza düzeldi paylaşım için yazdım ben ugraştı arkadaşlara yardım olsun iyi çalışmalar

Yorum yap

kyoto 8550 dap-cı arızalı nerede yapılabilir.

:alalal:
      Tmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Forum içersinde konu kirliliği olması için kyoto arıza ve yazılımsal sorunlarını burada toparlayalım.

Yorum yap

Benim kyoto 8550dap-cı ön panelde 8888veya değişik şekiller gösteriyor.Acaba işlemcimi arızalı ben bunu nasıl yaptırabilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Benim 8550 dap-cı kyoto,nun ön panelinde 8888veya değişik şekiller gösteriyor.Acaba işlemcimi arızalı hiç açmiyor.Kyoto,yu nerede yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

kyoto 8550 dap-cı arızalı nerede yapılabilir.

Tmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Forum içersinde konu kirliliği olması için kyoto arıza ve yazılımsal sorunlarını burada toparlayalım.
            Arızalı kyotoya herhangibir cevap alamadım.Neyi nereye yazıp soracağımı bilemediğim için defalarca yazıyorum.

Yorum yap

Kyota arızasını nereye yazacağımı bilmediğimden yazıyorum.8550 dap-cı

Yorum yap

bende kyoto str 8500 dcı var cihazı actıgımda cihaz acılmıyor on paneldeki sey hiç durmadan donuyor boot yazılımı atıyorum ama panelde dnld diyor 2 saat bekledim sanırım yuklemede yapmıyor ne yapabilirim bunun arızasını anlayan varmı

Yorum yap

Kyoto 9600 dcı lar için en son yazılım var mı bendeki 7.1.2007 şimdiden teşekkürler

Yorum yap

yok malesef arkadaşım biraz geç cevap oldu ama..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X