• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TF-530 Yazılımı Güncelleme (Kullanma Kılavuzu)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar kimse cavap yazmamış ama yinede sağolun sorunu hallettim fabrika ayarlarına döndüm sonra yazılımı attım ama eski yazılımla arasında pek bir fark göremedim neyse yinede yeni yazılımların verilmesi güzel bişey bu arada şu an absat paketi açmıyor acaba bendemi sorun yoksa herkeste aynımı diğer paketler açıyor bir tek absat yok teşekkürler
    Vu+duo Wetek play2
    120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
    :manga:

Yorum yap

yardimlazim

slmlar,
      benbir sorun var: ağ adres ayarına girmek istiyorum "Do Network Device upgrade" yaziyor girmiyor.yukarida anlatilanla yaptim.Ama çalişmiyor.ne yapmam gerekir.selamlar.

Akinci
      Next YE-9000 ultra

Yorum yap

web sayfası nasıl acılır..... web göz atıcısı şartmıdır nasıl alınır

Yorum yap

jeku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          web sayfası nasıl acılır..... web göz atıcısı şartmıdır nasıl alınır
          Gerekli acıklamaları dikkatlice okuyunuz sorunuza cevap bulacaksınız ...

Yorum yap

teşekürler ustalar bilgi için
            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

9000 ultra sonunakadar herşey başarılı oluyo yalnız sonunda cihazın vermiş olduğu IP adresini giriyorum bana yükleme veb sitesini açıyo DVBUIPAR dosyasını brouse den alıyorum içeri upgrıd-yükle diyorum ama yüklemiyo . bilgisayardan modeme kros bağalantı var ++++9000 ultrada 1e1 düz bağalantı var buda bir sorun olabilirmi
              62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

teşekkürler elinize sağlık..........

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

9000 ultra sonunakadar herşey başarılı oluyo yalnız sonunda cihazın vermiş olduğu IP adresini giriyorum bana yükleme veb sitesini açıyo DVBUIPAR dosyasını brouse den alıyorum içeri upgrıd-yükle diyorum ama yüklemiyo . bilgisayardan modeme kros bağalantı var ++++9000 ultrada 1e1 düz bağalantı var buda bir sorun olabilirmi

Yorum yap

bende bilgisayar sorunu varmış hallettim

Yorum yap

hocam harika anlatmissiniz yanliz benim sorunum surda basliyor.cihaz bana soyle bir ip verdi 192.168.168.100 ben (DHCP) yada(STATIC) yapsamda her iki durumdada bir sey olmuyor butun ip ve benzeri olaylari cihaz kendisi yapti tabiki bende verdigi ip ile explorer ile net'e baglanamiyorum sonrada bir ilerleme olmuyor takilip kaliyorum

Yorum yap

bendede aynı sorun var sayfayı açmak istiyorum verilen ip adresi giriyorum ama sayfa açılmıyor neden acaba.

Yorum yap

arkadaşlar bendeki ip no buydu bununla 10.0.0.5 cihazdaki gözükenle bunu internet sayfasına girdim direk açtı bence buna göre yapın ip noyu artık sizin kaç olursa 10.0.0.2 de olabilir iyice bakın...

Yorum yap

arkadaslar pekı baglantı yapmak ıcın siwich kullansak hap'ın yerine oluyormu bilgilendirirseniz sevinirim saygılar...
                            YÜRÜYOR
                            yürüyor yalnız gidiyor
                            hayatı vermedi can, ona
                            kalbini dinledi gel dedi, ona
                            dağ, deniz ve nehir
                            düşündü gideyim
                            mutlu etmedi bu dünya beni
                            bulacakmıyım acaba bir yer
                            ağrısız içine yatacağım
                            bir toprak gitsem mi acaba
                            olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

arkadasim benim cihazin bana verdigi pi no bu 192.168.168.100 ama ben bununla internete baglanamiyorum zaten (DHCP) yada(STATIC) her ikisindende olumlu cevap cikmiyor oradaki ip numaralarini chaz kendi buldu bana verdigi numarayla'da net'e baglanamiyor ne yapmaliyim fabrika ayarrina nasil donebilirim butun islemleri yeniden baslamak icin?Tesekkurler

Yorum yap

Arkadaşım açıklama için çok sağol ancak, çipi güncelledikten sonra cihazda takılma olmaya başladı ve artık ağa bağlanamıyorumdolayısı ile (NLXT740CXCI_VFD_CLIENT_NEXT_20060829 yazılımını ağ ile yapamıyorum. Bu konuda herhangi bir deneyimin oldu mu? Ne yapmam lazım?

Teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X