• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 8000 all series 08-09-2006 (TPS AU)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

thank you...

Yorum yap

hamdici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      dostlar 8000xcam bunu 106superloaderle atmaya çalıştım setting dosyası değil diye bir uyarı geliyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler
      Siz sol tarafa tıklayarak setting dosyası atmaya calışıyorsunuz.. sağ taraftaki flash/mpg yazan yere tıklayıp yazılımı oradan atacaksınız diğeri setting atmaya yarar...

Yorum yap

Thanks @viamez
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

emek verip, zaman harcayanlara sonsuz teşekkürler. unutmasınlar ki bir çok kişi sessiz de olsa sizleri izliyor ve takdir ediyorlardır. teşekkürler.

Yorum yap

emegi gecenlere tsk

Yorum yap

teşekürler hocam daha yeni atıcam şimdiden sağol

Yorum yap

next ye 8000xcamplus YARDIM

:help: ACİLLLLLLLLLLL
                next ye 8000 xcam plus kullanıyorum.08-09-2006 yazılımlarını attıktan sonra cihazıma birşeyler oldu.ilk başlarda MENÜ tuşuna basttığımda cihazımın menüsü açılmıyordu.Bu sabah itibari ile cihazım tümden açılmıyor.lütfen yardım. sorun yazılımdanmı kaynaklı acaba.şimdiden teşekkürler...:help:

Yorum yap

01-09 yazılımından sonra hiçbir loaderle yeni yazılım yükleyemiyorum.(next8000cam 0110 boot.)

Yorum yap

Dankeschön!.....@viamez
                    LEBEN ?

Yorum yap

Next8000 xcamplus, 0175, bu key dosyaları keyflyfmc programı ile yüklenemiyor, bunlar rar dosyası orada key dosyası istiyor. Yardım, cahilliği bağışlayın hangi programla nasıl yüklenir softcamker? Teşekkürler

Yorum yap

netmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        :help: ACİLLLLLLLLLLL
                        next ye 8000 xcam plus kullanıyorum.08-09-2006 yazılımlarını attıktan sonra cihazıma birşeyler oldu.ilk başlarda MENÜ tuşuna basttığımda cihazımın menüsü açılmıyordu.Bu sabah itibari ile cihazım tümden açılmıyor.lütfen yardım. sorun yazılımdanmı kaynaklı acaba.şimdiden teşekkürler...:help:
                        usta o problem bendede var menuye pastigim zaman perde simsiyah kaliyor baska bir sey göstermiyor arkadan acip kapattim kanallar caliyiyor ama menuye giremiyom bu yazilimda bir problem var

Yorum yap

teşekkürler @viamez

Yorum yap

thank you viamez master

Yorum yap

xxx yayınları

arkadaşlar belki ilgilenen olabilir sirius 05e uydusunda 12,111 frekans H 27500 sim. de PG ve PB kanalları xxx yayını yapmakta fakat izlemek için haziran 09 yazılımı yüklemek lazım next 8000 xcam plus için
                              belki yeri burası değil ve sitede konu ile ilgil yazı vardır fakat ben çok fazla inceleyemediğim için buraya yazıyorum.

Yorum yap

bu arada unuttum PG adlı kanal 24 saat yayın yapmaktadır. xxx

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X