• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[SORU]Gigablue HD 800 SE Plus IPTV sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [SORU]Gigablue HD 800 SE Plus IPTV sorunu

Selam Herkese
    Bende Gigablue HD 800 SE Plus var, yeni cikan yazilimlarda[fark etmez hangisini denediysem] IPTV ler calismiyor. Acildiginda hemen donma yapiyor ve aleti yeniden calistirmak zorunda kaliyorum.
    Eski yazilimlarda mesala openmips-5.4-gb800seplus problem olmuyor.Mecburen bu eski yazilimlari kullaniyorum.
    Bircaresi varmidir bu problemin?

Tesekkürler

kardeş bendede gigablue se plus var 256mb olan hafızalı teamblue 6.1 yüklü donma falan olmuyor senin sorunun ya internet hızında yada ıptv aldığın yerdedir.
    VATANA ASKERE UZANAN
    HAiN VE DÜŞMAN ELLER
    KIRILSIN.

Yorum yap

IPTV derken senin dedigin anlamda degil TURKVOD veya TURKSEYIR programlari.
      Benim internetim 50 gigabite burda sorun yok.

Yorum yap

Hangi modemi kullanıyorsunuz? Modemin de IPTV kalitesine etkisi var.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Ben Almanyadayim ve kullandigim Modem Speedport Smart Telekom un.
          Eski yazilimlarda sorun yok yeni yazilimlarda sorun var.

Yorum yap

Yeni çıkan yazılım derken, belli bir imajı mı kastediyorsunuz?
            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

egemen64 Nickli Üyeden Alıntı
              Ben Almanyadayim ve kullandigim Modem Speedport Smart Telekom un.
              Eski yazilimlarda sorun yok yeni yazilimlarda sorun var.
              http://pur-e2.club/OU/images/index.p...180213_usb.zip
              bu img ı denemeni tavsiye edebilirim eklentilerde mediaportal ve mpz herşey
              var sanırım hafıza sorunun var bunuda openmultiboot kullanarak usb den herşey yükleyebilirisn.
              saygılar
              Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
              Sorumluluk alınmaz
              .
              Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X