• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

StbLink_1.06 Editör Türkçe

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ellerinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

SaĞol KardeŞ

Yorum yap

teşekkürler hocamx eline sağlık

Yorum yap

eline sağlık tasarım ustam selamlar

Yorum yap

vista ile çalıştıramadım neden acaba geçersiz versiyon diyor

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Next Super Plus cihazların yazılım, key, Udb atma editörü.
              tasarım,ben yazılımları usb den atıyorum, vermiş olduğun stblink 1.06 editör ü cihazda ne tür farklı lık olur.
              Next machina 3d super

Yorum yap

volkan04747 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tasarım,ben yazılımları usb den atıyorum, vermiş olduğun stblink 1.06 editör ü cihazda ne tür farklı lık olur.
                Hiçbir fark yok. Sadece menüleri türkçe

Yorum yap

teşekkürler..
                  Next machina 3d super

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

bende xp üzerine kurulu vista inspirat var çalışmıyor ne yapmak gerekli bi yardım lütfen.... (vistayı kaldır demeyin)

Yorum yap

emeği geçen arkadaşlara teşekkürler...

Yorum yap

Ellerine sağlık gerçi ben USB den çalışıyorum ama kanal setting olayı için çok işimize yarayacak zannedersem katkılarınız bizlere ışık tutuyor sağlıklı günler dilerim.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                          Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                          YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                          XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

ebakir_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ellerine sağlık gerçi ben USB den çalışıyorum ama kanal setting olayı için çok işimize yarayacak zannedersem katkılarınız bizlere ışık tutuyor sağlıklı günler dilerim.
                            arkadaşım kanal setinğ olayını hiç denedinizmi ben bir türlü kanalları pc gönderemedim (TV CH bölümünden) bağlantı kuruluyor yüklemeye başlıyor % 98 veya 99 da kalıyor transfer erorr hatası veriyor.PC ye yükleme yapabilen arkadaşlar varsa ve cihazlarında hangi yazılım ile yapıyorlarsa bilgilerini burda bizimle paylaşırlarsa herkese ışık tutarlar sağlıcakla kalın

Yorum yap

Bu editörler bildiğiniz gibi Win32 uygulaması bu uygulamaların sağlıklı çalışması için gerekli Framework kurmanız gerekiyor. Linkini bulursam buraya eklerim.

Yorum yap

ademmutluer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşım kanal setinğ olayını hiç denedinizmi ben bir türlü kanalları pc gönderemedim (TV CH bölümünden) bağlantı kuruluyor yüklemeye başlıyor % 98 veya 99 da kalıyor transfer erorr hatası veriyor.PC ye yükleme yapabilen arkadaşlar varsa ve cihazlarında hangi yazılım ile yapıyorlarsa bilgilerini burda bizimle paylaşırlarsa herkese ışık tutarlar sağlıcakla kalın
                                http://www.microsoft.com/downloads/d...d-aab15c5e04f5

Bu linkte Windows Framework 2.0 var onu kurun tekrar deneyin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X