• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcam ultra kullanıcı anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bende 9000xcam ultra aldım deniyorum. güzel bir makina dreamboxla next arasında kalmıştım. daha önce 9000 cı dan ve verilen destekten memnun kaldığım için next 9000 xcam ultrayı tercih ettim.bazen kanalları açıyor bazen kilitleniyor. acemiliğimden olsa gerek diye düşünüyorum. yinede nexte güveniyorum. selamlar.:mzk:

Yorum yap

• bende var kullanmayı bilbiyorum.şifreli kanalları nasıl cozerim..

Yorum yap

• bende 8000xcam'mi verdim. 9000xcam ultra aldım. 2000cıs süper plus cihazımda var ama ikisinde de bağlantım yok.slm

Yorum yap

• ercancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bende var kullanmayı bilbiyorum.şifreli kanalları nasıl cozerim..
          sifreli kanalları izlemek için
          - emu ıle acılan kanalaarı izlemek için
          buradan softcam atmasına bakarak cihazına guncel softcam atarak acılan kanalları ızlersın

cihazını ınternete baglayarak ise
          - newcamd 1 ile nextin serverindekı kanllları izlersin
          buradan bakarak
          1 - 9u8.nexus.net
          2 - cardshare.mt2.cx bu adresleri gir

-newcamd2 ile free yada ucretli buldugun server bilgilerini girerek de serverdekı kanlları ızlersın

Yorum yap

• slm mach1 ustad öncelikle büyük geçmiş olsun dileklerimi ileteyim
            aklımda ultra için bir düşünce var eğer olursa
            ustad ultrada i kaydettiğimiz kanalı pc kaydederken acaba başka kanaldan yayın izleyemezmiyiz aynı tp içinde dahi olsa böyle bir eklenti olsa nasıl olur donanımsal olarak mümkünmü bilgi verirseniz sevinirim
            saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
            ultra fan clup

Yorum yap

• 8000 x cam ile 9000xcam ultra değişim imkanından yararlandım bu imkanı sağlayanlara teşekkür ederim.

Yorum yap

• bende aldım ama şifreli kanallada proplem arkadaşlar

Yorum yap

• Güzel ve kullanışlı bir cihaz...kay:
                  "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

• Bencede güzel vekullanışlı bi cihaz hocalardan destek çok güzel her türlü sorun da siteye cevap yazdığın zaman ilğileniyolar...
                    FİLM İZLE:
                    http://www.oyun61.com/defaults3.asp

Yorum yap

• 9000 ultra hakkat ultra ben memnunum cihazdan.öle donma falanda sadece lan bağlantısı taktığımda oluyorki herzaman değil yazılım desteği teknik desteği süper.uyduda nextten şaşma.saygılar
                      redvine@angel next 9000 ultra xcam

Yorum yap

• Bende NEXT 9000 Ultra XCAM i10 gündür aldim fakat yazilim atma ve servere baglantiyi bir türlü kuramadim saygilarimla
                        NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

• Next Ultra

Yeni aldım ama hala uğraşmalarıma rağmen ultra nın ıp sorununu çözemedim 192.168.168.100 hep bir bilen varsa çözüm lütfen

Yorum yap

• hazırım hocam

9000 xcam hazır hocam internet bağlantısı da tamam eksik olan tek şey server numaraları umarım ailece seyredebileceğim film ve maç gibi programlar bulunan kart paylaşımlarının server numaralarını gönderirsiniz. saygı ve sevgilerimle hocam
                              1. büyük güç büyük sorumluluk ister

Yorum yap

• Bende 9000 ultra aldım yanlız makine sık sık kilitleniyor.........................

Yorum yap

• Ustad 900 xcam ultradaki ses sorunu ne zaman çözülecek aldığım zamanki sesi şuan alamıyorum
                                bir baksan
                                xxx_Dream

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X