• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Stream Yazılımlarda Kanal Arama (Şebeke) Sorunu...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben denemedim ama sizler deneyin..

ilk önce içindeki mevcut frekansların hepsini silip, ardından 11734 H(yatay) 03291 freq'ansını girip...Şebeke aramayı açık aramaya bırakın.

inşallah olumlu geçer.

Yorum yap

denendi boş yere uğraşmayın şebeke taramıyor,hazır kanal atın...
      Forum Kuralları

Yorum yap

ustam bu hemco stream yazılımlar icin olan editor programı xp'de acmıyor galıba denedım beceremedım xp uyumlu olanı varmıdır tesekkurler

Yorum yap

s.tolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ustam bu hemco stream yazılımlar icin olan editor programı xp'de acmıyor galıba denedım beceremedım xp uyumlu olanı varmıdır tesekkurler
          sorun yok bende çalışıyor,programı silip yeniden kurun...
          Forum Kuralları

Yorum yap

arhadaşım bu cihazlar yazılım yüklendikten sonra hemco oluyor ve bunlarda şebeke arama yok ama ben size stream system kanal dosyası verebilirim.

Yorum yap

sunny kanal editörü ile yükleyin stream kanal listesi türksat+hotbird+sıralı DOWNLOAD

Yorum yap

stream yazılımı atmadan önce sunny normal yazılımınızla güncel şebeke tarama yapın tüm kanallınızı bulduktan sonra stream yazılımını atın güncel tıp lar silinmiyor stream atınca ve taratırsınız cihazınız güncel olmuş olur

Yorum yap

Stream yazılını kullanmıyorum bıktırdı.lütfen şu şebeke sorununu giterin.

Yorum yap

o zaman yazılımı attıktan sonra cihaz resetlenmesi gerekiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X