• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digiturk cihazi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digiturk cihazi

Arkadaslar,

Digiturk'un cihazini Turksat uydusuna baglasak, FTA kanallari taratip izleyebilme sansimiz var mi ? Cihazin acilisi sorun degil, LIG TV abolugu var.

slm
    arkadaşım gold kart için yanılmıyorsam böyle bir dosya vardı.fakat bence uğraşmaya değmez.ama çok istersen mach1 hoca ve diğer arkadaşlar sana yardımcı olur
    herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

arkadaşım,bu makine için türksat uydusunu seyretmek istiyorsan uyuz olursun.her kanal için tekrar kurulum yaptırman gerek.diyeceksinki
      11734 03291 h transponderini aratıp hepsini bulurum.yok olmuyor arkadaşım,bu makina ile anca trt,star,avrupa d gruplarını ama aynı anda değil,bunları grup grup aratıp seyredebilirsin.kısacası uyuz olursun o kadar.

Yorum yap

arkadaşım çihazını ilk bağladığın aanda cihazın bloke olur dtnin gönderdiği sinyalle çihazın kilitlenir trsatı ve 7*eutelsatı seyredemezsin diğer uyduları paketlerin tplerini tektek girerek seyredebilirsin arkadaşın dediği gibi uyuzun uyuzu olursun vaktin çoksa dene

Yorum yap

gold karta gerek yok @bgokcen zaten arkadaşta kapalı orjınal dt kartı varmış menü geldiğine göre açılışı sorun değil yazmış çünkü evet az kanal geliyor trden ve paket paket uğraşmak isteyen için güzel bir zaman geçirici
          saygılar...
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

selam arkadaşlar ben nette nette bir yerde phılips lere bir yazılım yükleyip normal dijital rcv ye dönüştürüldüğün&#252 ; duydum fakat fazla ilgilenmemiştim şimdi elimi böyle bir cihaz gecti eğer böyle bir yazılım varsa onu yükleyip en azından yaşlı babamıza verrmek istiyorum en azından haberleri dinleseler yeter

Yorum yap

ben de digiturk yayınlarını sorunsuz alabileceiğimiz rcv var mı diyecektim. modüllü üyeyim ve next 9000 ultra kullnıyorum ancak movemax lerde altyazı koyamıyorum. sorunsuz kullanabileceğim receiver var mıdır? örn dreambox ile bu sorunu aşabilir miyim?

Yorum yap

arkadaşlar cıhazı 2 kere restleyın ondan sonra 11734 3290 h şebe acık yapın ve tarama yaptırın calişir

Yorum yap

Eurasiasat Promo Paketini Aratsa Olur Zaten Network Search Enable Olması Lazım Philips DT Kutularında

Yorum yap

Konunun üzerinden 4 ay geçmiş ve konu gündemden düşmüş. Eski konulara mesaj yazarak tekrar gündeme getirmeyin arkadaşlar.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X