Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > vBulletin > vBulletin > Duyurular & Haberler & Genel Sohbet

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere cccam oscam dosyaları yollanacaktır
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 18-11-2006, 02:35   #1
ural85
Yeni Üye

Üye No: 7035
Giriş: 11-02-2006

Angry Admin paneline giremiyorum....:((((

Herkese selam.Benim derdim, bir arkadaşın aklına uyup, vbullettin ayarlarından coki ve cerez ayarlarını 0 yapmak oldu.Aslında defaultu 900 dü.Ya gireni çıkanı anında görelim usta kendimizi kandırıyoruz diğer türlü dedi, bizde dayanamadık yaptık..Hay elim kırılsaydıda yapmasaydım.Şu an online kendimden başka kimseyi göremiyorum.İşin kötü tarafı admin panelinede giremiyorum.Girsem eski haline getirecem ama oda olmuyor.Admin ve şifreyi yazıyorum, hoşgeldiniz doğru yerdesiniz, sizi şöyle alalım derken tekrar dışarı atıp şifre soruyor. Yine inatla yazıyorum yine dışardayım.Böyle uydum akıllı admin olursa olacağı bu.vBulletin versiyonu 3.6.1..Yardımlarınızı bekliyorum, nasıl düzeltebilirim.Şimdiden teşekkürler...Saygılarımla..
ural85 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-11-2006, 02:50   #2
ACİLSERVİS
Yeni Üye

ACİLSERVİS kullanıcısının avatarı

Üye No: 1469
Giriş: 19-11-2005

vbulletin dosyalarını indirdiğimizde upload edilecek klasörün yanında bir klasör daha var. do_not_upload bu klasörün içindede tootls.php var tootls.php yi install klasörü içine at ve www.adresin.com/install/tools.php olarak çalıştır çıkacak sayfada coikerleri temizlersin.
ACİLSERVİS is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-11-2006, 18:48   #3
ural85
Yeni Üye

Üye No: 7035
Giriş: 11-02-2006

Hocam deneyim, ilgine teşekkürler..İnşallah hallederim..
ural85 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık