• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uyducu arkadaşların dikkatine?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uyducu arkadaşların dikkatine?

arkadaşlar yaklaşık 1 aydır email ime yüzlerce virüs maili gelmeye başladı
    yanlız dikkatimi çeken mail adrelerinin hepside tanıdık uydu işi ile uğraşan ustadların adresleri
    yahoo Virüs "W32.Sober.X@mm!zip" bulundu. diyor acaba bir bilgisi olan arkadaş varmı bunları nasıl engelleriz
    birde virüs gönderen mail leri buraya yazsam acaba! sahipleri kızarmı?
    sizlerden ne yapmamı tavsiye edersiniz
    teşekkürler
    not: bu virüsler özellikle mach1 ustadın uyducu adreslerinde ismim çıktıktan sonra gelmeye başladı sadece banamı yoksa diğer arkadaşlarada aynı olay oluyormu teşekkürler
    saygılarımla:yazyaz:

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

arkadaşım eğerki buraya msn yahoo yada hotmail adresini verdiysen ee arkadaşlarda haliyle seni eklemişlerdir.ve bu arada adres defterin epey dolmuş olabilir...
    bazen banada 1mail geliyor virüs uyarısıyla ve içini açıyorum çoğu forum arkadaşların ve onlardada kayıtlı olan arkadaşlarının msn adresleri sanıyorum msn nin bir oyunu bu
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşım eğerki buraya msn yahoo yada hotmail adresini verdiysen ee arkadaşlarda haliyle seni eklemişlerdir.ve bu arada adres defterin epey dolmuş olabilir...
      bazen banada 1mail geliyor virüs uyarısıyla ve içini açıyorum çoğu forum arkadaşların ve onlardada kayıtlı olan arkadaşlarının msn adresleri sanıyorum msn nin bir oyunu bu
      ustad msn adresim değil ve gelenlerde msndeki arkadaşlarım değil bahsettiğin olayı biliyorum onlar değil mesela digium nicli arkadaş alınmasın digium.net den bana virüs geliyor benim ne mail adresimi nede msn mi bilir bu arkadaş ama başka neden ne olabilir?

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
      ultra fan clup

Yorum yap

hotmail bile bazen geliyor reklam çıkıyor tıklayınca trojan horse bulaşıyor.Sizi başka yerlere yönlendiren mailleri silin bence.
        IRDETO 2 CONDITIONAL ACCESS

Yorum yap

Bence tanımadığınız kişilerden gelen mailleri bakmadan direkt olarak siliniz. Ben böyle yapıyorum.

Yorum yap

vallahi bugune kadar bana 1 tane bile virüslü mail gelmedi nası oluyoda herkese geliyo anlamadım vallahi..
            (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
            (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
            ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
            (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
            (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Vir&#252;s-worm tarzı zararlıların basit &#231;alışma-&#231;oğalma prensibide budur zaten,kendilerini s&#252;rekli yayma &#231;abası...!
              Yani bir adres tesbiti ve o adresteki t&#252;m kayıtlı kişilere &#231;oğalma ve t&#252;m &#231;oğaldığı adreslerdeki diğer adreslere &#231;oğalma ve b&#246;yle b&#246;yle devam ederler...

&#199;ok net bir a&#231;ıklamayı sevgili tasarım yapmış zaten bilmediğiniz kişilerin mailini a&#231;mayın ve bilmediğiniz kişileri msn de kabul etmeyin.

Saygılar.

Yorum yap

Arkadaşlar banada oldu ama bir ka&#231; ay onceydi ve ben bunu şu şekilde &#231;ozdum ornegin bana tasarımdan bir mail geldi diyelim ben bu maili a&#231;madan tasarıma soruyorum ve eger ben gonderdim derse a&#231;ıyorum yok benim haberim yok derse direk silip atıyordum Bilginize.
                sevgiler
                website

Yorum yap

evet image güzel bir yöntem+1

Yorum yap

Kısaca arkadaşlar tanımadıgınız kimselerden gelen mail leri a&#231;madan sileceksiniz.saygılar...
                    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Tanıdığına soruyorsun ya senin tanımadığım ama doğruluk payının y&#252;ksek olduğuna emin olduğun birinden geldiyse ve ulaşıp soramayacağın biriyse ne yaparsın image.?
                      Bence direkt tanımadığın bilmediğin kişilerden gelen mailleri sileceksin.
                      Aynen &#246;yle yapıyorum...Risk bu işte acımasız oluyor...

Yorum yap

Prid Nickli Üyeden Alıntı
                        Tanıdığına soruyorsun ya senin tanımadığım ama doğruluk payının yüksek olduğuna emin olduğun birinden geldiyse ve ulaşıp soramayacağın biriyse ne yaparsın image.?
                        Bence direkt tanımadığın bilmediğin kişilerden gelen mailleri sileceksin.
                        Aynen öyle yapıyorum...Risk bu işte acımasız oluyor...
                        katılıyorum arkadaşım
                        yanlız digium.net , ozenuydu.com ,kayacenter.com , dikeyelektronik.com, nebutv.com ?
                        bu adreslerden gelen mailleri açmayalımmı?
                        adresler dikkat çekici sizcede dikkat çekici değilmi
                        mailler Mail delivery failed veya hi,_ive_a_new_mail_address veya Information başlığı altında geliyor
                        bence bunu bazı kişiler üstteki adreslerin haberi olmadan bile bile yapıyor
                        bu benim şahsi görüşüm
                        saygılarımla

ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı
                          katılıyorum arkadaşım
                          yanlız digium.net , ozenuydu.com ,kayacenter.com , dikeyelektronik.com, nebutv.com ?
                          bu adreslerden gelen mailleri açmayalımmı?
                          adresler dikkat çekici sizcede dikkat çekici değilmi
                          mailler Mail delivery failed veya hi,_ive_a_new_mail_address veya Information başlığı altında geliyor
                          bence bunu bazı kişiler üstteki adreslerin haberi olmadan bile bile yapıyor
                          bu benim şahsi görüşüm
                          saygılarımla
                          valla durum böyle olunca maillerin hiçbirini açmamak daha akıl karı gibi gözüküyor.....
                          Forum Kuralları

Yorum yap

tanıdığın mailleri açarsın sanmıyorum onda bir sorun olacağını ama ismi cismi bilinmeyen maili açmakta akıl işi değil

Yorum yap

gecenlerde benim msn ne email adresi olmayan bir kisi eklemis bende kabul ettim.. bilgi si olan var mı ekledim aama mail adresi yok sonra silip engelledim ama hala listemde engeli duruyor bir turlu silin miyor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X